Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több, mint három év vagyunk együtt. Nemrég megláttam, hogy a hátam mögött szexuális fantáziálgatásról beszélgetett egy férfival, akit néhány hónapja ismert meg. Csak azután mondta el a férfinak, hogy van párkapcsolata, miután lebukott előttem. Addig olyanokat írt neki, hogy legközelebb, ha meglátja, majd megfogdossa stb.

Annyit mondott erre, hogy sajnálja, mert szeret engem, de nagyon haragudott rám ,emiatt történt ez és hogy úgysem tette volna meg, úgyis elmondta volna. Korábban, már volt hasonló eset, de akkor magától elmondta, amúgy a korábbi "rosszabb" lehetőség volt számára a mostaninál.



2020. febr. 23. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meg ezek utan ezt megkerdezed mit tegyel ??
2020. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fruzs33 ***** válasza:

Nem csalt meg,csak írogat.

Ez csak szóbeli megcsalás,nem tettleges.

Neked kéne eldöntened.

Maradsz vele,és még lehetséges,hogy írogat egy harmadik valakivel.

Vagy belátja,hogy szeret,és behúzza a kézi féket.

Vaaagy...kirakod a szűrét,és vállalod,hogy többször visszakönyörgi magát életetek során.

2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóbeli megcsalas de ha lenne lehetősége megtenné ?vagy maradna ez vágy szinten ?

Te ismered kérdező !!

2020. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Persze, nem tette volna meg, csak minden lehetséges módon úgy csin-kt, mintha meg akarná tenni. Téged is teljesen hülyére lehet venni.
2020. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as: Nem tudom, hogy megtenné-e. Tulajdonképpen megbeszélte a fiúval, hogy legközelebb majd hozzáér, ha nem bír magával. Mert hogy ő milyen félénk stb.
2020. febr. 23. 11:12
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Persze persze... dehogy mondta volna el, csak lebukott, aztán most ég az arca.

Meg már volt ilyen esete... és nem is az utolsó lesz. Kérdés, hogy mint egy palimadár te ezt így folyton el akarod neki nézni?

31n

2020. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom" is egy válasz, ebből az következik, hogy egyátalán nem vagy biztos abban, hogy nem tenné meg, ha nincsen bizalom akkor meg alapból halott a dolog, nem mondom azt, hogy nem viselkedik úgy, mintha ne lenne okod bizalmatlankodni. Egyébként meg minden fejben kezdődik el, fantáziálással, aztán már a fantáziát sokszor ki is szeretné próbálni az ember, mert már sokat "álmodozott" róla.


Ennek ellenére lehet simán az is, hogy nem tenné meg. Az ezelőtti sráccal mi történt? Mivel volt Ő rosszabb lehetőség?

Ezt a lehetőséget úgy írod, mintha ott lenne melletted csak vár nálad egy jobbra aztán,ha az megvan akkor meg lelép.


Mindenesetre egyátalán nem jó jel az, hogy már jó ideje próbál kifele kacsingatni és várni a "lehetőséget".

2020. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, jó lenne tudni mi vezetett idáig. Te hogy érzed, tiszta a lelkiismereted? Minden jól ment a kapcsolatodban? Nagyon érdekelne a dolog háttere, ha van kedved, beszélgethetünk!
2020. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is az a baj ezzel, hogy előbb fantáziál az ember, aztán később, ha még több baja lesz a kapcsolatban, akkor bele is megy, ahelyett, hogy elmondaná, hogy velem így nem jó és van valaki aki megtetszett neki.


Az előző szerintem amiatt is volt rosszabb lehetőség, mert ismerve őt, teljesen értelmetlen kapcsolat lett volna belőle, sokkal idősebb férfi volt.

2020. febr. 23. 16:46
 10/17 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


Igen, evvel javarészt azonos véleményen vagyok veled kérdező.


A feladat az lenne, hogy ezeket amiket te és legfőképpen Ő a "baj" szócska alatt értetek, azokat kéne megtudni, hogy mégis mik azok. Ezeket a problémákat csak kommunikáció útján lehet felderíteni és a felderítés sajnos nem elég, de tenni is kell azért, hogy ezeket megtudjátok oldani.


Itt most el is mondtam egy fontos szót "megtudjátok", tehát közösen. Amennyiben nincsen meg bennetek együtt az, hogy ezekről tudjatok beszélni vagy benne az, hogy ezeket eltudja mondani neked, én úgy gondolom, hogy akkor a továbbiakban semmi értelme együtt maradni, hiszen nem tudjátok megoldani azokat a gondokat amik, de előre is szaladtam, nem törlöm ki, nem megoldásról van itt még szó, hanem a beszélgetésről, tehát ha nem tudtok ezekről beszélni akkor az egész dolog úgy halott, ahogy van.


Még az első válaszom előtt válaszolt egy nő. Úgy gondolom, hogy érdemes elgondolkodni azon is, amit Ő mondott, bár sarkos a véleménye és a következtetés nem is feltétlenül nyer minden esetben beigazolódást, de abban biztos teljes mértékben igaza van, hogy amennyiben nem tisztel téged, nem tekint rád férfiként akkor mindig keresni fog valami/valaki "mást".


Férfiként tekint rád? Tisztel téged?

Beszédéből és a cselekedeteiből ez miként jön vissza?

Figyelembe veszi a véleményed?


Azt sem volna rossz tudni, hogy mennyi idősek vagyok.


"Az előző szerintem amiatt is volt rosszabb lehetőség, mert ismerve őt, teljesen értelmetlen kapcsolat lett volna belőle, sokkal idősebb férfi volt."


Ebből a leírásból az jön le, hogy valamennyire beigazolódott az amit le is írtam,("nem tudom" válaszoddal) hogy azt gondolod, hogy amennyiben jön egy jobb "lehetőség" akkor téged lecserél.

Ez már akkor jó ideje tart, mármint a keresgélés a részéről. Ez csupán egy letisztultabb leírás az eddigiekről, nem biztos az, hogy így van. Lehet szimplán gyáva beszélni az érzéseiről és a langyos sz*rban ücsörög addig, amíg nincsen jobb opció a számára. Szimpla megfogalmazásban ezt mondtad el eddig.

Mit gondolsz erről?

2020. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!