Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felvenni a harcot a szeretővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvenni a harcot a szeretővel? Volt akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Van egy szinte tökéletes házasság egy gyönyörű gyerekkel, másikkal a pocakban, én harmincas éveimben, férjem 40es évei elején. Nincsenek hangos viták, elhidegülés. Vannak rosszabb napok, persze, de semmi borzasztó, szeretjük egymást még mindig sok év után is, legalább is eddig ezt hittem. Biztosan tudom, hogy a férjem megcsal. 4 napja láttam egy felvillanó félrérthetetlen viber üzenetet a telefonján ami épp akkor érkezett. Nem tudok részleteket, de abszolút egyértelmű volt abból, amit láttam.

Összeomlott bennem a világ, nem tudtam mit tegyek.

Előszor elküldtem volna a pokolba, de nagyon nehéz, mert szeretem.

Nem akarom veszni hagyni a házasságom, a 15 évet. Nem akarok terhesen egyedül maradni két gyerekkel.

Nem akarom eladni a házat, amit közös munkával hoztunk össze és hagyni, hogy darabokra essen a családunk. A férjemet akarom.

Tegnap összekaptunk, mert utalgattam rá, hogy sejtem mi a helyzet. Kérdőre vontam, minek kell a mostani helyzetben feleslegesen elmászkálni a haverjához, mi értelme akkor a home officenak, tán csak nem nő van a dologban... Szóval próbáltam kiugrasztani a nyulat a bokorból, de én lettem a hisztis sárkány, aki miket gondol, semmi ilyesmi nincs, ő érezte megát megsértve, hosszú idő után jól összevesztünk, alig szólunk egymáshoz azóta és ma is elment...

Arra gondoltam, nem könnyítem így meg a dolgát. Félek, ha szembesítem, összepakol és elmegy a nőhöz, ha van rá lehetősége.

Van 15 évnyi előnyöm. Ismerem minden rezdülését, tudom mikor mit szeretne, mitől van jobb kedve, miket szeret enni, mit szeret az ágyban. Gondoltam, mi lenne, ha brutál adnék magamra itthon is, én lennék a mintafeleség, mindig kedves, megértő, hogy emlékezzen, mit készül eldobni-ha készül. Nem egy gerinctelen nőcsábásznak ismerem a férjem, egyáltalán nem az a csajozós típus, nem tudom, hogyan és miért történhetett ez, félek, ha eljutott ide, el fog hagyni.

Van itt valaki, aki így kezelte a helyzetet és működött? Visszatalált hozzá a férje/felesége?


2020. ápr. 19. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/159 anonim ***** válasza:
90%

ne légy nevetséges. Ez már bukta. Hagyd inkább ott, keresd fel a szüleidet, vagy valami otthonfélét....

B opció nincs??

2020. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/159 anonim ***** válasza:
88%

Aranyból van a fądza vagy mi? Attól, hogy 15 évig elviseltétek egymást, ez a szarkupac nem olyasmi, amit tartogatni kellene.


Engedd, hogy a ringyó elvigye a szemetet a házad elől és foglalkozz értelmes dolgokkal. 15 évet úgyis elbsztál már, miért akarnál mégtöbbet?

2020. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/159 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez nagyon megalázó helyzet. Főleg az, hogy még te akarsz pitizni neki.


Nehéz helyzet, tanácsot is nehéz adni.


Én ezért nem szültem gyereket senkinek, mrt mindig óvatos voltam, hiszen a párkapcsolatok könnyen borulnak.


Én semmiképp nem csicskulnék be ilyen gerinctelen pasinak.

2020. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/159 anonim ***** válasza:
100%

Első körben mondjuk célozgatás helyett egyértelműen mondd meg neki, hogy tudsz a dologról és beszéljétek meg hogy ki mit akar.

Ugyanis ha menni akar, semmivel sem fogod tudni maradásra bírni. Ha nem szembesíted, akkor meg úgy is addig csinálja, ameddig tudja. Két punci mindig jobb, mint egy.

2020. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/159 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kívülállóként nehéz az én szememmel látni, de ne egy sz@r házasságot képzeljetek el, ahol alapból döcög minden. Mi csodásan elvoltunk, mai napig van szenvedély, kapok csokit, virágot csak úgy, nemrég tervezetten csináltunk még egy gyereket, a meglévőt is imádja, remek apa, ne valami szörnyeteget képzeljetek el, aki eddig is tett a családjára.

Annyira nehéz ez, én nem tudom mással elképzelni az életemet. Megőrülök a gondolattól, hogy más nővel szeretkezik, vagy mellette ébredne.

2020. ápr. 19. 20:20
 6/159 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdemes a kedvenceit főzni, csak jóllakottan fog félre járni. Mondd meg neki, hogy tudod, sokkal egyszerűbb tiszta vizet őnteni a pohárba. Az, hogy megy vagy marad, nem rajtad múlik.
2020. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/159 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el, hogy láttad az üzenetet? Akkor nem tudna visszatámadni azzal, hogy te vagy a hisztis... állítsd kész tények elé, amíg nem tudja, hogy tudod, tagadni fog.
2020. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/159 anonim ***** válasza:
95%

Egészen elképesztő egyébként, hogy miután a férfi annyira gerinctelen hogy más p..nájába mártogatja a farkát, és azzal a szájjal csókol téged kedves kérdező, amivel lehet egy órája egy másik nő pináját nyalta, a nő az, aki mindent meg akar tenni, hogy megtartsa a férfit.


a, verzió : kidobod saját lábra állsz és megőrzöd az önbecsülésedet. Nem te lennél az első a világtörténelemben, aki egyedülálló anyag.


b, verzió. eltűröd hogy más nőkkel kefél. Mert ha ezt most elnézed az felhatalmazás. Orrba szájba fog félredugni, mert tudja ha lebukik, még te fogsz mindent megtenni a kapcsolat helyrehozataláért


Na és a szentbeszéd mellé egy kis biztatás.

Barátnőmet terhesen csalta a párja a legjobb barátnővel. Csaj dobta a pasit. 4 hónapos volt a kislánya, amikor tinderen összejött egy csodálatos férfivel, akivel már közös babájuk is van, de a pasi sajátjaként kezeli a nagyot is.


Olyan nincs, hogy megaláztatottságban kelljen élni

2020. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/159 anonim ***** válasza:
97%

Hát már ne is haragudj. Csodás lehet a házasság, ha félrekefél.


Erről egy szakállas poén jut eszembe:


Jó férj ez a Józsi ha nem iszik. Csak az a baj, hogy mindig iszik

2020. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/159 anonim ***** válasza:
93%

Én megértelek kérdező, ha az én férjemről derülne ki hasonló, ciki vagy sem, pontosan ugyanezen gondolkodnék és pontosan ugyanígy állnék hozzá. Mondjuk én szemét vagyok, én megvárnám, amíg lehetőségem adódik rá, és beleolvasnék az üzeneteibe, csak hogy biztosra menjek, tényleg nem értettem félre semmit. És miután megbizonyosodtam, na akkor viszont nem azt mondanám, hogy mintafeleség leszek, hanem főznék egy finom vacsit a kedvenceivel, és miközben vidáman és gondtalanul élvezzük az estét, a nagyobbik gyerek már alszik, rákérdeznék, hogy ugyan ki az a Juliska, és miért csal meg vele, miközben én eddig azt hittem, minden tökéletes. Nekem nem menne a titkolózás, nem tudnám 4 napig magamba fojtani ezt az egészet, én rögtön kitálalnék, hogy láttam az üzeneteit, és elmondanám neki, amit ide is leírtál, hogy szeretnéd őt megtartani, szeretnél vele továbbra is boldog család lenni, de ebben az ő segítségére is szükséged van.

Aztán lesz, ami lesz. Az semmiképpen sem megoldás, hogy hallgatsz és tűrsz, simán lehet, hogy annak ellenére is ugyanúgy el leszel hagyva, de ha megpróbálsz vele beszélni, akkor legalább a lelkiismereted is nyugodt, és tudod, hogy nem rajtad múlt a dolog.

2020. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!