Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha a pasim más csajnak a seggét fogdozta részegen? Ha igen ez még megbocsátható vagy már nem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne megcsalás? ...de ha ettől jobban érzed magad, rúgj be te is és fogdoss pasiseggeket (vagy nőit, arra még csettint is a párod). :)
2020. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem minden is megbocsátható.
2020. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Helytelennek helytelen de nem megcsalás. Nem minden elítélendő cselekedet megcsalás, ez persze nem lehet mentség.
2020. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem megcsalás, csak olyan visszataszítóan tirpák bunkó szokás, ami önmagában elég ok a szakításra.
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
A megcsaláshoz két ember kell, ezen helyzetbe nem tudod, hogy a nő nem e adott egy taslit a pasidnak, minimum a fantáziájába.
2020. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nagyon is azt a határt súrolja. Gondolom akkor volt ott flört is, meg stb. Meg ha most egyszer így viselkedett, máskor is így fog majd részegen. Egy seggfogás oké nem megcsalás, de nekem az én szemembe nagyon annak az alsó határát súrolja.
2020. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mikor a párommal összejöttünk, megbeszéltem vele, hogy nekem mi a megcsalás:

Minden amit egy nővem csinál és nem akarja hogy tudjak róla vagy el akarná titkolni.

Megcsalás elég sok rétű, nem fekete vagy fehér. Megcsalás vagy sem. Vannak árnyalatai. Emiatt nem szakitanék l, de igen csak zabos lennék rá és a bizalmam is megrendülne picit. Persze közel sem annyira mintha lefeküdt volna valakivel....

2020. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!