Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják ezt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt az emberek a párjukkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy tegnapi esemény kapcsán merült fel bennem a kérdés. A párommal vásárolni voltunk és összefutottunk egy kolléganőjével. Mikor hazamentünk, elmesélte a párom, hogy ez a nő viszonyt folytat a főnökkel és a céges bulikon (főleg a több napos utazásokon) rendszeresen közös szobát bérelnek. A főnök és a nő is nagycsaládosok, a nőnek most fél éves a legkisebb gyermeke. Nem ez az egyetlen történet, nagyon szövevényes történetek vannak cégen belül és nem kell messzire menni ilyen történetekért, jelenleg az én főnököm is azért válik, mert cégen belül félrelépett valakivel és a férje tudomást szerzett róla. Sőt, az előző munkahelyeimen is rengeteg ilyet láttam. De ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy miért nem tisztelik a párjukat az emberek? Ebben a sztoriban is az a legdurvább, hogy családos céges programokon a szerető simán belemosolyog a főnök feleségének az arcába. Folyton próbálom magamban erősíteni a gondolatot, hogy csak egy része ilyen a világnak, de valahányszor ilyet látok, mindig csalódok és úgy érzem, nem lehet megbízni senkiben. Természetesen mint mindenki, én is átéltem már ezt a megaláztatást egy exem részéről, aki a "barátnőmmel" csalt évekig.

Nem tudom, mennyire törvényszerű, hogy egy idő után minden házasság ide fajul, de én szeretném hinni, hogy vannak, akik tisztelik a párjukat és nem teszik ezt meg velük. (Más kérdés a nyitott kapcsolat, tudom, hogy olyan is létezik, de azt most ne keverjük bele.)



2020. jún. 15. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de nagyon megértünk már a kipusztulásra...
2020. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Én például soha egyetlen barátnőmet(3), menyasszonyomat(2), illetve a volt feleségemet sem csaltam meg. Ha már annyira nem ment a dolog, szakítottam inkább....

Szerintem ez a helyes és a tisztességes. 46/ f.

2020. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, hogy ez lenne a helyes. Nem ítélkezem, hiszen minden élet más, de nagyon nehezen értem meg.
2020. jún. 15. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csaltam meg soha a páromat, korábbi kapcsolataimban sem. Ez az egyetlen, amit "elvárom" cserébe a másik féltől is. Sajnos engem csaltak már meg. De onnantól kezdve nem vagyunk egy pár. Az én szememben ott vége van.


Ha ez ennyire általános, az tényleg nagyon kiábrándító :(

2020. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is flörtölgetett a kis kolléganőjével. Mentek a tapik, bókok, nadrágon keresztül a nemiszerv fogdosások, sőt még együtt jártak gyúrni szabadidejükben.😀

Természetesen én voltam a féltékeny hülye pics@...Sőt 2. esélyt is kapott azt is elrontotta. Tudom, hülye vagyok!

2020. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem és tisztelem a férjem, de a szexuális életem csak rám tartozik. A munkát is hülyeség keverni a magánélettel.
2020. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
46%

Az emberek gyengyék és esendők, könnyű elcsábulni.

Illetve sokaknak a megcsalás nem olyan komoly dolog, elvégre amiről nem tudunk, az nem fáj.

2020. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
#6, ha már férjed van akkor a szexuális életed rá is tartozik. Nemtudom melyik univerzumban élsz. Ha megtudná is ezt mondanád neki? :D
2020. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
6-oson kívül erre az oldalra csupa jellemóriás jár. Kamasz- és fiatalkorban egyébként mindenki kész gerinctanulmány, akinek a "megcsalás", a "szerető" szavak felérnek egy káromkodással. Az ő holdfényes lányregény-életükbe csak az erkölcsi fároszok férnek bele, és bőszen hiszik, hogy ők is azok maradnak egész életükben. De - ó, jaj! - 40 felé közeledve már nem minden fekete, vagy fehér, vannak a szürkének árnyalatai is. Legalább 50... :-))
2020. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!