Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarhatja, hogy maradjun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarhatja, hogy maradjunk jóban?

Figyelt kérdés

Pár hónapig viszonyom volt egy családos férfival....kérlek ne gyertek szemrehányással, pontosan érzem a dolog súlyát, hogy hibáztam, nem vagyok rá büszke. A munkánkból kifolyólag néha muszáj találkoznunk, ez a viszonyunk előtt is így volt, és jelenleg is így van. Egyébként mindig jó kapcsolatunk volt, mondhatni baráti. Miután közös megegyezéssel lezártuk a viszonyunkat, ő mégis arra kért, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat közöttünk, maradjunk jóban. Persze arra gondolna az ember, hogy a munka miatt, ott viszont nem, vagy csak borzasztó ritkán kerülünk személyes kontaktba, inkább csak egy helyen tartózkodunk, nagyobb társasággal, stb.

Amikor rákérdeztem nála, azt válaszolta, hogy “‘neki így lenne nyugodt a lelke”.

Mit gondoltok?



2020. jún. 17. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Hogy igazán nem bántad meg, mert még mindig ezen agyalsz. Magadnak hazudhatsz, de akkor is undorító vagy. Remélem majd a te gyerekeid is azt látják aputól, hogy félre kell k..ni
2020. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Agyalok rajta, mivel sajnos beleszerettem, és ha fizikailag sikerült is elengedni, magamban nem olyan egyszerű.

Neked pedig remélem olcsóbb lesz holnap a kenyér, hogy ezt ideböfögted :)

2020. jún. 17. 22:04
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Hiába arcoskodsz, szerintem te ne kérd ki a hangnemet magadnak.
2020. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy az #1-re válaszoltál kérdező, sajnos vele értek 1et.

Akkor a párod (ha lehet így nevezni) nem csodálatos férfi? Akkor miért vagy még mindig mellette? Hiszen neked egy csodálatos férfi kell.


Szerintem se bántad meg, csak annyira hogy egy "kapcsolatban vagy" és a szociális közeged nem tűrné, ha kitutódna. Ha szabad lennél ismét lefeküdnél vele, a hangnedből itélve.

2020. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ha lehet egy javaslatom, legközelebb akkor válaszolj egy kérdésre, ha azt sikerül is felfogni. Egy szóval nem írtam, hogy kapcsolatban lennék jelenleg mással, mégis honnan veszed ezt?

Azt pedig senkinek sem fogom bizonygatni, hogy tényleg megbántam, teljesen mindegy, hogy ki hiszi el és ki nem.

2020. jún. 17. 22:22
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

szerintem minden kapcsolat, ha meg is szakad jobb, ha nincs feszültség, se harag

gondolom nem úgy váltatok el, hogy haragudtatok egymásra, nem bántottátok egymást, valóban nem kell a kötelező feszültség

viszont ez a "baráti" viszony nem jelenti azt, hogy együtt is kell lógnotok, mint a barátok, mert ha szerelmes vagy, akkor ez ki fog készíteni

ha nem nagyon érintkeztek, akkor oké, néha egy-két szó, ha összefuttok, max egy kávé és ennyi szerintem

2020. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Szüksége van mint barátra rád, ha jól elszoktatok beszélgetni akkor ezért. Meg rosszba nyilván nem akar lenni mert akkor benne van hogy elmondod ezt az egészet a felesegenek. Meg
2020. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat. Mondjuk attól nem kell tartania, hogy kitálalok a feleségének, az olyan lenne mintha rá hárítanék minden felelősséget.
2020. jún. 17. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
igaza van. Jó szövetség lehet a tiétek. Főleg ha egy helyen dolgoztok.
2020. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Úgy csináltok mintha megölt volna valakit. Az ember nem tehet arról ha szerelmes lesz valakibe. Sajnos én is így jártam. Egymásba szerettünk pedig nős vagyok. Lehet savazni meg köpködni attól még rengeteg hasonló sztory van . Pontozzatok le nyugodtan.
2020. jún. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!