Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszer vagy folyamatos? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer vagy folyamatos? Van különbség, mentség? Megbocsátható?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A megcsalás, akár egyszeri, akár többszöri, megbocsáthatatlan, és bűn, gerinctelen cselekedet.
2020. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Isten megbocsájt, én nem.
2020. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan unalmasak ezek a kérdések.

Ha meg akarsz bocsátani, akkor tedd azt, az már más kérdés, hogy el tudod -e felejteni, mert az sokkal nehezebb!

2020. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Van különbség, hogy egyszer vagy többször. Mentség egyikre sincs. A megbocsájtás pedig személyfüggő.
2020. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nincs mentség a megcsalásra. Mondom ezt úgy, hogy én is majdnem csaltam már meg férjem, nem sok hiányzott.


Te most előre feloldozást próbálsz találni magadnak a tervezett megcsalásra, vagy téged csaltak meg?

2020. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Számít, ha valaki sorozatgyilkos vagy csak szimplán egyszer ölt meg valakit? Nem. Ugyanez a helyzet a megcsalással.


Az, aki a saját élvezetéből egy patkány, lényegtelen, hogy hányszor az.

2020. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

6, számít, hogyne számítana, sőt a körülmény is számít, előre megfontolt vagy hirtelen felindulásból történt, volt-e már büntetve az illető stb.


Szerintem ha egyszer botlott meg valaki az megbocsátható. Mindenki hibázik néha. Ha évek óta tartó viszonya van, az már más tészta.

2020. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Ja, nyilván létezik az, hogy megbotlok az utcán és egy fszba/pinába csúszok aztán hupszi...


Ne legyél már idióta, amíg az illető szemez valakivel, megcsókol valakit, rákíván valakire, elmegy hozzá, levetkőzik, megkúrják egymást, legalább egy óra eltelik... De inkább napok. Napok fantáziája és morális korlátainak lebontása zajlik egy ilyen emberben.



Hiba az, mikor véletlenül a kommunális hulladékba rakom a műanyagot. Vagy mikor átmegyek a sárgán. Vagy mikor 20-as helyett 30-assal írom be a számot.



Az nem hiba, mikor megteszem azt, aminek a gondolatától normális esetben el kellene, hogy szoruljon a torkom.


Megcsalni valakit egyenlő azzal, hogy szakítasz vele. Legalábbis nálam. Lehet, hogy baleset (nem, nem lehet), de aki meghozza ezt a döntést, az viselje a következményét. Azt, hogy véget vetett a kapcsolatának. Márpedig az ember nem szakít/válik véletlen. ;)


De cuki vagy, hogy helyettem is elég nagy rongy vagy. Én inkább kihagyom.

2020. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Aranyos vagy, hogy reagáltál a kommentemre, de én a kérdésre válaszoltam és a 6-osban szereplők tárgyi tévedéseket javítottam ki.
2020. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

A tartós szeretői kapcsolatok sem tartanak örökké. A lehetőségek hiánya, aztán a szerelem is elmúlik pár év alatt. A férfi akinek viszonya volt szépen visszatalál a feleségéhez, hiszen nem hagyta el!

Az okos feleség, semmit nem vett észre.

A másik típus: Kegyesen megbocsájt. A házasság jobb lesz mint valaha volt.

2020. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!