Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki többször megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki többször megcsalja a feleségét, az biztosan nem szereti őt?

Figyelt kérdés

A férjemmel beszélgettünk erről egy film kapcsán. Egy háborús filmről van szó, ahol egy katona a főszereplő, aki 1,5 éve harcol a háborúban, többezer km-re a családjától (feleség, 2 gyerek). Amikor épp nincs harc és a katonáknak "szabadideje" van, kimehetnek egy városba ahol a katona rendszeresen flörtöl, felszed lányokat, többel le is fekszik. A bajtársainak úgy magyarázza, hogy ez kell neki hogy megőrizze a józanságát, kikapcsoljon és elfeledje a háború borzalmait. De közben elvileg nagyon szereti a feleségét és a háború után újra a családjával élne, és meg van győződve róla, hogy otthon majd nem csalja meg a feleségét, csak a háború hozta ezt ki belőle.


A férjem szerint ilyen tényleg létezhet, hogy amúgy nagyon szereti a feleségét de a háború idejére elvonatkoztat és "másik életet él", de utána minden mehet a régiben köztük otthon...


Szerintem ez hülyeség, aki tényleg szereti a párját, az kibírja, és aki többször is megcsalja a feleségét, amikor távol vannak egymástól, szerintem akkor is elcsábulna, amikor újra együtt vannak otthon, és nyilvánvalóan nem szereti eléggé a feleségét.


Mi a véleményetek?



2020. júl. 12. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem szerelmes, az biztos.
2020. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ennek semi közé a szeretethez.
2020. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Ne nézzetek tv-t. Ha mégis, semmi estre se kérdezd meg, hogy mit tenne hasonló helyzetben vagy mi erről a véleménye...

Viccet félretéve, azért gáz, mert ha szegény őszintén elmondja a véleményét, félreértheted, belemagyarázol dolgokat, hogy na, akkor ezek szerint ő simán megtenné ugyanezt, hiszen adódhatnak ilyen-olyan helyzetek.

A férfiak nagyon másként működnek, mint a nők. Lehet ezt közhelynek titulálni, de sajnos tényleg így van. Vannak persze hűséges típusú férfiak, de azoknál is beüthet olykor egy rövidzárlat. Aztán vagy bánják vagy nem. Ugyanez nők esetében is így van. Én nem csalnám meg a párom, mert én döntöm el, hogy milyen ember akarok lenni. Évekig azt hittem, hogy ő sem tenné sose, mégis kiderült, hogy neki sokkal több is belefér, mint azt elsőre hittem.

2020. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
A férjed sem lehet túl hűséges, ha ennyire testiesen gondolkodik.
2020. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Aki fêlremegy akàr egyszer is, az nem szereti a pàrjàt, megalàzza, nem tiszteli az ő érzéseit, és a kapcsolatot sem. Részvétem. A partnered nem hűséges fajta, ha így gondolkodik. Bocs de férjnek nem nevezném. Egy szerető férj nem gondolkodik így.


Hàború😂😂😂 persze, kifogàsokat mindig lehet talàlni: részeg volt, hàborúban volt, elcsàbított a màsik, elhanyagolt bla bla bla... vagy pl csak szex volt nem jelentett semmit- persze, aki nem jelent semmit azzal nem fekszik össze az ember, plàne nem ha pàrja van.

Ezek mind kifogàsok, nem okok. Aki szeret az SOHA nem csal.

2020. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!