Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Milyen gyakran találkozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen gyakran találkoztok a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés
Már ha van.
2020. júl. 28. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nincs és nem is lesz.
2020. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Általában heti egy két alkalom.

Bőven elég megszeretget puszilgat megpakol keményen és ennyi.Több nem fér bele mert akkor nem szerető volna már.

utána megyek haza mert főzök meg mosok hogy mire hazaér a drágám minden rendben legyen.

36N

2020. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nincs. Egy pasiban is bőven elég nekem energiát fektetni :D
2020. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
#2 Neked aztán jò vastag bőr van a pofádon 😂 Fözök mosok mire haza ér a drágám.... Szánalmas
2020. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Rinocérosz abból is a köbösköb kb.:D Gyomrom nem lenne az ilyenhez.
2020. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Amíg volt, heti 3-4-szer. Ha rajta múlt volna, minden nap találkoztunk volna. Többek közt ezért is fejeztem be vele. Ő nagyon unatkozott és afféle társalkodónőt is látott bennem, de én ennyi szabadidővel nem rendelkezem, szerelmes se voltam, szóval elég hamar befejeztem a szeretősdit.
2020. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A kettest választ egy provokatív férfi írta vagy egyenesen a kérdező, hagyjuk.
2020. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Hetente, két hetente egyszer. Amikor alkalom adódik. Csak mi nem azért nem vagyunk együtt, mert nem lehetnénk, hanem egyéb racionális okok miatt. Ezért vagyunk csak szeretők úgymond.
2020. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Akinek itt kifordul a gyomra, az miért érzett késztetést a kommentelésre? A kérdés ellen egyértelmű, világos, magában hordozza a lehetőséget, hogy olyan válaszok lesznek, amik nem fognak tetszeni. Ugyanúgy miért válaszol olyan akinek nincs szeretője? Nem ön lettek megszólítva. Persze a pontozás erkölcsi alapon megy, nem pedig úgy, hogy valóban hasznos volt-e a válasz a kérdésre.


De hogy ON legyek, heti-2 heti egyszer, amikor volt. 40F

2020. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Igazad van#9

Sok az álszent...

2020. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!