Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoljak? Ezek után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Ezek után hogy bízzak benne? Tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap belenéztem a férjem telefonjába, írni akartam az unokatesójának.(egyébként egy ribi, elhagyta a gyerekét,pasiját jelenleg mindig mással van) Amikor írni akartam hogy jöhet a babaruhákért, megláttam az előző bedzélgetést és vissza tekertem. Férjem olyanokat írt h gondolom sokan rácuppannak, vigyorgó smileyt, ja és hogy reméli egyszer taliznak. (nekem azt mondta utálja) Látszólag sok saját üzenetét törölte. A csaj válaszában volt olyan is hogy nem beszélek a manánéletemről stb.

Rákérdeztem, azt mondta csak b.szogatta. Oké elhittem de dühös voltam amiért törölte. Közben letiltotta a csajt.

Na most ma össze futottunk a csajjal, fel is hívtam férjemet h milyen vicces épp most futottunk össze. Erre észre vettem hogy ma már újra ismerősök. És ami furcsa volt épp arra ment sétálni amerre férjem dolgozik. Nem követtem mert nem bolondulok azért meg. De már bánom hogy nem tettem.


Valahogy nem hiszem el férjem meséjét. De bele gondolni is rossz hogy ilyennel gyanítom mégiscsak közeli rokona. De a csaj szép, fiatal (16) de igazából én is csak 22 vagyok 🤣 Nem tudom hova tenni mindezt.


2020. aug. 4. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már gyereke van akit ráadásul el is hagyott?
2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyennel csal meg, akkor nem kell sajnálni. Rá kell adni a nagykabátot és had menjen.. Jesszusom...
2020. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Minek iszik alkoholt az aki nem bírja?:D
2020. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi van?
2020. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem érthetően leírtam, ha nem akkor bocsi ideges vagyok.

Igen, 15 évesen szülte náluk ez a bevett szokás (nem romák), az ilyenek miatt nem beszéltek velük anyósomék sem.

2020. aug. 4. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted a férjed és az unokahúga között van valami..
2020. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Jól értem, hogy a 16 éves unokatesójáról van szó? Beteg lenne ha őt akarná kefélni.


Tegyük fel nem rokonok, akkor is egy 16 éves kislány miatt idegeskedsz? Hogy lehet egy gyerekre féltékenynek lenni? A kapcsolatotokról, a párodról és rólad is ez sok mindent elárul, mindegyikben mélyen gyökerező problémák vannak.

2020. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam lehet hogy megbolondultam🤷‍♀️ De akkor is nagyon furcsa. Volt régen hogy együtt trollkodtunk vagy ő b.szogatta az exeit ilyesmik de sosem törölte. Ez nekem a legfurcsább.
2020. aug. 4. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet ott írta le a kiscsaj mit csinálna a pároddal.
2020. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm én nem mondom, hogy megőrültél.... ezek után a csajból bármit kinéznék, még hogy a saját unokatesóját és hagyná, hogy megfarkalja...
2020. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!