Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Soha, még egy bizalmasabb kézfogás sem volt. Nem is lesz, szeretem a férjem.
2020. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha kapcsolatban voltam,

Nem szexeltem mással

Nem csókolóztam mással

Nem értem más intim részeihez sem

Nem írtam senkinek szexuális jellegű üzeneteket és nem is céloztam rá senkinél, hogy megcsalnám vele a párom. De még csak azt sem, hogy szakítanék érte.

Nem küldtem senkinek és nem tettem közzé a kapcsolataim alatt erősen szexuális célzatú képeket, egyszóval nem kellettem magam.

Nem ültem senkivel randiszituációban sem, este lófrálva kettesben, egymásnál csak aludva kettesben, kettesben elutazva valaki mással nélküle, stb.

Nem beszéltem a köszönésen kívül senkivel, akivel a kapcsolatom előtt volt akármilyen formában szexuális viszonyom is, ha párban voltam.

És még a barátaimnak sem viccelődtem arról a párom háta mögött, hogy kire repülnék rá.

Mert ennyivel magamnak tartozom. És szégyellném magam állat módjâra megnyilvánulni és ócskán, rá nézve megalázóan viselkedni.


Úgy gondolom, én erre mondtam nemet és ha nem is vagyok tökéletes, de ebben merem vállalni, hogy maximálisan tisztának érzem magam. Erre pedig büszke vagyok.

2020. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
#10 és ha csak én csókolom meg a másikat, akkor az még nem megcsalás ezek szerint?
2020. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer 17 évesen a srácot akivel "járogattunk", konkrétan megcsókoltam mást.

Máig szégyellem magam miatta, azóta se csináltam ilyesmit.

N26

2020. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
Az megcsalás, ha szexcsetelek egy idegennel, esetleg képet is cserélünk a nemi szervünkről, de soha nem találkozunk a valóságban?
2020. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
15: kérdezd meg a párod
2020. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tud róla. Szerinte majdnem megcsalás.
2020. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
15 Neked megcsalás, ha a társad csinálja ezt a tudtod nélkül?
2020. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincs személyes tali, akkor nem megcsalás szerintem. Csak egy kis játék, szórakozás.
2020. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen ugyanazzal huzamos ideig, akkor hiába nincs tali, akkor is megcsalás szerintem.

Akkor marad szórakozás, ha egy emberrel csak rövid ideig tart.

2020. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!