Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak,jobb vagy rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,jobb vagy rosszabb lett egy viszony után a házasságotok?

Figyelt kérdés

Akinek volt tapasztalata...

Több évnyi viszony aminek vége lett....

Ezek után rájöttél,hogy mégis az "asszony" kell?

Vagy igenis hiányzott a szeretőd és rájöttél, hogy vele szeretnél élni?


Otthon feszültebb voltál? Esetleg kihatott a szakítás a feleséggel való kapcsolatra,akár szex stb?


2020. szept. 15. 00:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, csak hogy lásd a másik oldalt, írom. Mire a férjem rájött, hogy mégis én kellek, már nem tudtam benne megbízni, hiába szerettem, annyit hazudott, hiába bizonygatott, sírt, a tettei már többször mást mondtak, mint a szavai, csak biztonsági játékot játszott. Sokáig vártam, s mire döntött, hogy visszajön, már pont el tudtam gyászolni. Örökre bánat marad, sőt lelkiismeret-furdalás, meg sajnálom is, és biztos rajtam is múlt és felelősnek is érzem magam, és megkockáztatom, még szeretem is, és gyerekek is vannak, de nem lehet egyszerre két utat járni és nem akarok több csiki-csukit, nem merek pár hónap, év múlva újra ugyanitt tartani. Aztán találtam én is mást, aki még nem bántott.
2020. szept. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy gondolom hogy a szerető után sem lesz jobb a kapcsolat, sőt, egy jó szerető után hogyan?

Az alap problémák amik előtte megvoltak, azok most is megvannak,nem tűnnek el varázsütésre. Csak mellette eszedbe jut, hogy de jó is volt....

N

2020. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

A viszonyhoz azért kell egy bizonyos típusú személyiség is. Akinek erősek az idegei, tud pókerarcot vágni, bírja a lebukás veszélye miatti stresszt és nem olyan érzelgős fajta.


Akinek ezek mennek, annak szerintem a viszony javítja a fő kapcsolatát. Kielégül eleve. Utána jobban fogja kívánni a feleségét, hiszen a változatosság megdobja a libidóját. Lesz egy amolyan "nagy játékos vagyok!" érzése, amitől több önbizalma és jobb hangulata lesz - ez pedig nyilván jó hatással lesz a fő kapcsolatára is. Egy kellemes alkalom után megnyugszik, jobban fogja tolerálni az egyébként bosszantó dolgokat.


Szóval ha valakinek elég erősek az idegei, akkor a viszony összességében jó hatással lesz a kapcsolatára.


Ha azonban nem bírja idegekkel (én is ilyen gyenge idegzetű vagyok), az inkább ne kezdjen viszonyt, mert brutálisan rá fog bszni!

2020. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne vicceljünk, több év megcsalás után semmiből nincs visszaút. Egyalkalom után talán.
2020. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
3-as teljesen jó amit írsz, de itt most a viszony utánról van szó.
2020. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Én már találkoztam olyan esettel, ahol kiderült, de együtt maradtak. Ennek már sok éve. Ma már azt mondja az illető, hogy kellett az a viszony ahhoz, hogy újra egymásra találjanak.

Lehet, hogy van ilyen is, bár tőlem távol áll. De nem vagyunk egyformák.

2020. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha úgy értjük, hogy a viszony LEZÁRULÁSA után, akkor szerintem egy fokkal rosszabb lesz, mint viszony előtt. Gyakorlatilag az előző írásom ellentéte történik ilyen esetben. A férj ingerültebb lesz, frusztráltabb, nehezebben tolerál stb.

Másrészt sok esetben be is pánikol, hogy hoppá, mostmár lehet nem lesz senkije, és inkább választja a biztosat, azaz a házasságot, mint a válást.

Elvégre a működésképtelen kapcsolat rossz, de a magány a legrosszabb.

2020. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a viszony után még rosszabb a helyzet, mert egy jó szex titokban feldobja a férfi napját, életét. Most meg marad a lapos szex+sárkány otthon.De,majd lesz másik szerető....
2020. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem több év után hiányzik a szerető, nem lehet azt 0 érzelemmel csinálni.
2020. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

3.:"Akinek ezek mennek, annak szerintem a viszony javítja a fő kapcsolatát. Kielégül eleve. Utána jobban fogja kívánni a feleségét, hiszen a változatosság megdobja a libidóját"


Ez hülyeség. Ő fel lesz töltve mint atom, de ő egyedül nem a kapcsolat. A másik fél 70%-ban sejti vagy tudja, hogy mi történik, csak nincs bizonyítéka rá, a feleség viszont idegesebb lenne, házsártosabb, sok nő "ettől válik sárkánnyá", hogy van pofája megjegyzéseket tenni, vagy számon kérni a megmagyarázhatatlan kimaradásokat, a totál lebukásokról ne is beszéljünk.

Több férfit hallottam panaszkodni a feleségéről, hogy "tiszta idegbeteg" "hisztérika" , csak az mindig kimarad a sztoriból, hogy ő tette azzá a folyamatos flörtökkel, csetelésekkel, túlórákkal, félrequrogatásokkal.

2020. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!