Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha tudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha tudnátok a párotok megcsal?Kész tények vannak mégis tagad és hülyének néz.Fiúnévkent teloban a kislány szerelmetvallott a páromnak.Hangját is hallottam. Azt mondja paranoiás vagyok.Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ki az a kretén, aki a saját telefonjával csajozik???
2020. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyenben részem, ki is dobtam! 27N
2020. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Lezárod a kapcsolatot. Nem kell semmit bizonygatnod, nem bírósági tárgyaláson vagy. Neki kell bizonyítania, nem neked. Lehet mégsem lépett félre, de a bizalom már olyan szinten megingott köztetek hogy kár lenne még évekig tartó agóniával rabolnotok egymás idejét.
2020. szept. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Semmire. De ez egy személyiségzavar, így működik.

Kényszeres hazudozás, akkor is, ha az igazsággal jobban jönne ki egy szituból.

Van egy olyan fantáziája magáról, hogy ő a mintaférj, és ezt képtelen feladni.

2020. szept. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Valójában neki kéne orvoshoz mennie, amiért párhuzamos valóságok élnek saját magáról a fantáziájában, te csak annyit tudsz tenni, hogy döntesz: együtt élsz egy súlyos személyiségzavarossal, érdemes megbirkóznod ezzel a teherrel, vagy sem.
2020. szept. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

En addig kileptem a kapcsolatbol amig ra volt tapadva vki.

Aztan hozzàm rohangàlt meg àtadta a telojàt hogy en segitsek neki lerázni a hösszerelmes csajt.

Exem szemét volt mert felcsinálta es kidobta. Ezert jött a folyamatos picsogàs. Dehàt minek szállt rá oarkaocsolatban levö ffire? Meg is erdemli az ilyen.

2020. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kib@sznám!
2020. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem kész tények. Semmi nem bizonyit semmit.
2020. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!