Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van állandó szeretőd a házastá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van állandó szeretőd a házastársad mellett?

Figyelt kérdés

Olyan szeretőre gondolok, aki már régóta 'veled' van. Kíváncsi lennék a kor megoszlásra is mert 50eseknél ez gyakoribb, de vajon 30as 40 eseknél is van e. Az már a non plus ultra lenne, ha egy 30as nő lenne az aki férjezett de van bakja mellett.

Kíváncsi lennék a miért re, hogy hogy alakult ez a helyzet ki nálatok. éshogy van-e esély arra, hogy a szeretőd a házastársad legyen.



2020. szept. 27. 09:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van két szeretőm, mindegyik tud a másikról.

Hirtelen nem is tudok olyat a környezetemben, aki nem tart egy-két szeretőt!

(még mielőtt valaki beszólna: igen magasan kvalifikált férfiakról és nőkről van szó).

Nem hiszek a hűségben és nem hiszek a monogámiában sem.

2020. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 10es, a 3as vagyok.


Én küzdöttem a zsarnok anyjával, aki folyamatosan befolyásolta, érzelmileg terrorizálta a páromat, aki folyamatosan konfliktusokat gerjesztett közöttünk. Én szenvedtem azért, hogy eltudjunk költözni végre albérletbe, ám még ott se ért véget az anyós terror.

Jöttek a látogatások, a mindennapos órás telefonhívások, ahol aztán tovább folytak a folyamatos fejmosások, és uszítások. Én ennek ellenére mindig kiálltam a párom mellett, arra törekedtem, hogy nekünk jó legyen, és ne az anyja akarjon minket úgy irányítani ahogy éppenséggel csak neki,(az anyósnak) jó.

2 év küzdelem után feladtam szét költöztünk, párom vissza az anyjához, majd miután 3 hónapot lakott az anyjával rájött, hogy végig nekem volt igazam, majd újra vissza költözött hozzám.

Ezek után én már érzelmileg teljesen padlón voltam, jól esett volna, hogyha többször jár a kedvemben, ha a telefon nyomkodás helyett velem törődött volna.

Egy ideig kezdeményeztem a szexet, az együttlétet, amit említettem többször is, hogy nekem szükségem lenne rá, de a sorozatos visszautasítások után már belefáradtam, és már nem is kívánom, és nem is próbálkozok.

A gyerekek 3 és 1 évesek.


Úgy gondolom, hogy ebbe nagyon bele lehet fáradni.

És nem vágyom fiatalabb pasira mert férfi vagyok. Egy nőre vágyom aki megbecsüli, hogyha a párja minden szarban kitartott mellette.

2020. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
A történetből lemaradt, hogy én anyósoméknál laktam kb 1,5 évet. Egészen addig amíg nem született meg a gyerekünk semmi probléma nem volt az anyóssal. Utána kezdődött el ez az egész.
2020. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Van szeretöm 5 éve,és a szeretömnek is férje van,mindkettönknek gyerek is van stb...

Igy alakult,a Nö elhanyagolt nem törödik vele a Férj (vagy neki is szeretöje van)gyerekek, ház,vállalkozás stb viszont erös kapocs köztük,és nálunk is ez a helyzet,igy megtaláltuk egymást......

39/F

43/N

2020. szept. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
11 vok: mindkét szeretőm (látszólag) nagyon jó házasságban él.
2020. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Még nincs🙄
2020. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
megértelek #12
2020. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
83%
Sziasztok! 32 éves nő vagyok pár hónapja van szeretőm aki fiatalabb. Nincsenek elvárások ez nekem baromira bejön. Neki is mert nem akar komoly kapcsolatot senkivel. Néhány éve volt 1-2 éjszaka most újra egymás életébe vagyunk. Nem tudom mi sül ki belőle. Ritkán tudunk találkozni napi szinten beszélünk.
2020. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%

Van szeretőm. 34 vagyok.

Nem tervezek elválni. A férjem nincs tudtában a dologban.

Szeretem őt és a szex is működik vele, csak nekem kevés és nem is túl izgalmas már, 15 éve együtt vagyunk (igen, korán jöttünk össze). Akivel viszonyom van nem szeretem egyáltalán de a szex jó vele amig tart az újdonság varázsa elvagyok vele aztán befejezzük. Ő is nős, hasonloképp gondolkodik - nem rugunk fel emiatt egy házasságot és családot.

2020. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó 2 nőhöz hasonlót szívesen keresnék.
2020. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!