Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Ha csak csók volt akkor is elmondtad?

2020. szept. 30. 15:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
#20 biztos hogy nem mondasz hülyeséget, de ezeknek a kapcsolatoknak senki nem lát bele a hátterébe, nem tudja senki más, hogy mi zajlik a két ember között,így szerintem nem lehet felettük pálcát törni. Senki sem tökéletes.
2020. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Így van 21 csak el kéne gondolkodni néha a miérteken.

Attól még tényleg nem tökéletes senki csak ez is egy kidumálás.

2020. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A miértek azok, amiket pont nem tudatunk, csak azok akik benne vannak.
2020. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar a kapcsolat, le kell zárni. Aztán mehetne mindenki ahova akar, és tisztességes maradt. A többi csak olcsó kifogás ês gyávaság.
2020. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos hogy olyan egyszerű lezárni, főleg ott ahol már nem csak ketten vannak. És vannak más dolgok is amik összekötik az embert. Ezért mondom, hogy amíg nem látod az összképet, addig úgyse tudsz igazságot tenni benne.
2020. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#25

Én olyan szülők gyerekeként nőttem fel ahol rendszeres volt a megcsalás.

Még én is azt mondom,hogy bárcsak lett volna apának annyi gerince,hogy inkább elhagyja anyát.Sokkal több szenvedést okozott ezzel mintha csak simán elváltak volna.

Szerintem nem létezik olyan helyzet ahol jobb döntés a megcsalás.

2020. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%
Az csak akkor szenvedés meglátásom szerint, ha ki is derül és maga a kapcsolat is olyan szinten van (veszekedések esetleg durvább dolgok).
2020. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

26. Ennyi.


Az én szüleimnél konkrétan nem tudok megcsalásról, DE állandóan ment a veszekedés. Jobb lett volna ha nem húzzák 15 évig a válást, borzasztó volt ilyen közegben élni gyerekként. Esténként azért imádkoztunk a tesómmal hogy váljanak már el végre és legyen nyugalom. Nagy sokára megtették és hatalmas boldogság volt anyun látni mennyire felszabadult lett, megnyugodott. Nem kell a gyerekeket sem kifogásként használni arra hogy 2 ember miért marad együtt miközben mindenkinek szar. A gyerekeknek is!!!!!!

2020. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk 5 év után már ellaposodott a kapcsolat. Különböztünk, én szerettem programokat csinálni, ő inkább otthon ült. Azt hiszem kicsit unatkoztam mellette, és mikor feltűnt egy srác az életemben, aki folyamatos hív valamerre, akkor kicsit elkezdtem többet érezni iránta. Egy hónapig voltunk ismerkedős szakaszban, ahol csók jó pár alkalommal történt, szexre szerencsére nemet tudtam mondani. A srác viszont megunta ezt a se veled-se nélküled kapcsolatot, úgyhogy otthagyott. Barátom valószínű megérezte rajtam az egészet, illetve nem tetszett neki, hogy egy idegennel járkálok el, így azt mondta legyen vége. Nem bántam, mert rossz kapcsolat volt, illetve nem érdemelte tőlem ezt, szóval így legalább lezárult az egész, ha már én nyuszi voltam kimondani. A sráccal pedig valószínű nem lett volna semmi, inkább csak az izgalom tetszett, mint ő maga. Így bár két szék között a földre estem, de mégis azt gondolom, hogy mindhárman jobban jártunk, hogy ez lett a sztori vége.
2020. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!