Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért sértödik meg rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértödik meg rám egy kapcsolatban élő nő ha azt mondom neki, h nem tudnám őt komolyan venni és nem tudnék megbizni benne?

Figyelt kérdés

A barátjával együtt él két éve de a hapsi csalja őt kezdetektöl fogva.. Nevetségesnek tartom, h valaki képes igy egy fedél alatt lakni mással.. Emiatt elveszitette nöiességét a szememben, meg amiatt is, mert velem akart kavarni amit elutasitottam.

Nem tudtam megtenni mert végig arra gondoltam h ha szexelnénk utána úgyis hazamenne a másikhoz.. Úgyse szakitana vele, nem hagyná ott mert nagyon jó körülmények között élnek..

Én igy nem mentem bele a szexbe és azt mondtam neki, h ha esetleg szakitana is már akkor se tudnám komolyan venni ezek miatt..

Én nem akarok olyan nő mellett lenni aki melett végig azon gondolkodok h engem mikor csalna meg mással..

Megharagudott rám és letiltott..



2020. nov. 8. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Senki se szereti ha a szembesítik azzal, hogy mekkora egy féreg :D Ettől még igazad volt és jól tetted, innentől kezdve ne is foglalkozz vele.
2020. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyemmeg 🤣
2020. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem nő hiány van? Örülj, ha legalább osztozhatsz eggyen.
2020. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is az állítólagos nő hiány jutott eszembe. Fiukák, ha ilyen helyzet van nem kell finnyásnak lenni.
2020. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért sértődik meg, mert legalább megdughattad volna.. :D :D Mégis miért.


Ha szakítani akarna, szakítana, jól látod.

2020. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Jól tetted hogy elutasítottad.

Én nem tudnék úgy élni valakivel hogy megcsalt.Kegyetlen érzés lenne nap mint nap.

2020. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Itt a megcsalás rovatban én azt látom nagy hibának, hogy a többség elkönyveli, egy ember élete végéig ugyanolyan kell, hogy maradjon. Kizárja a változás lehetőségét. "Aki egyszer csalt az mindig fog." NEM! Az csal aki nem szereti eléggé a párját - eleve nem azt kapta akit szeretett volna, 10/10 helyett 6/10-est vagy a másik a tulajdonságaival /uralkodik/ tolja el magától a másikat. Azonkívül minden kapcsolatban kicsit más is az ember. A partner egyénisége felerősíthet vagy feloldhat egy -egy negatív tulajdonságot és pozitívat is. Nem biztos, hogy melletted az a a nő ugyanaz lenne, mint a mostani párja mellett.

Unokaöcsém példája. Falta a nőket, több kapcsolata is a hűtlensége miatt ment tönkre. Aztán 30 körül megismert egy fiatal lányt. Ő teljesen más embert csinált belőle. Minden "bűnét" bevallotta. Ő volt a legboldogabb ember amikor a lány - akinek az első volt - hozzáment. Nőkkel akkor beszél, ha nagyon kell, akkor is a lehető legrövidebben. A felesége megértette vele, hogy ez így helyes. Tizen valahány éve együtt vannak. Én nem gondolom, hogy ez a történet csakis unokaöcsémre lenne jellemző. De az már eleve rossz, ha valaki úgy indul egy kapcsolatban, hogy az illető az exével, exeivel milyen mert akkor biztos vele is pont olyan lesz.

2020. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

7/- JÓ de nem ez az általános. Az unokaöcséd inkább a kivétel a történetben..


A legtöbben akik nem bírnak a vérükkel, később sem bírnak a vérükkel. Ismerek nem egy ilyet.


Az meg teljese érthető, hogy valaki már az elején hátat fordít, ha simán megcsalja vele a párját: ez már beszélt a jelleméről és a döntéséről, hogy hogyan dönt valaki egy olyan helyzetben, amikor épp "lent vannak".


Abból indulnak ki a válaszolók, hogy tisztában vannak a realitással, hogy egy hosszú, évekig tartó kapcsolatban nyilván lesz lent is, nem csak fent, és jogosan tartanak attól, hogy amikor 2-3-5-8 év múlva épp összevesznek vagy eltávolodnak kicsit, a másik majd ismét bedől más karjaiba, aki épp melletted kezdi csapni neki a szelet stb.


Természetesen, nem szabad leírni ettől függetlenül mindenkit, mert vannak azok a (ritkább) esetek, amikor az ember fejlődőképes, javul az önismerete és később már más módon oldal meg a problémáit. De ehhez önismeret kell és még több dolog. Ez nem mindenkiben van meg. Szóval persze, van aki változik, de sokan csak benneragadnak adott körben.


Minden eset más, de ehhez ismerni kellene az adott embert, hogy meglehessen mondani, egyáltalán akar-e változni ( + hogy milyen célok vezérlik. MI a jövőképe. Az unokaöcséd pl meg is akart már valszeg állapodni. Akinek ez nem megy, az nem is fog egy könnyen monogám kapcsolatba lenni- akkor sem ha a külvilág felé ezt mutatja. Mint mondtam, ismerek ilyet is.. Unokaöcséd esete a ritkább a valóságban, senki nem megy alapból önmagától a pofonért, ha nem muszáj.. :-) )

2020. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Én is megcsaltam az exem (9 és fél év hűség után.)

Szét is mentünk.

Utána volt egy ide-oda csapódós időszakon, majd 3 kapcsolatom, amikben hűséges voltam, illetve a 3. tart is jópár éve, nem basztam félre sose, meg sem fordult a fejemben.

2020. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8, ok, de ez nem igazán az, amire én gondoltam. Azzal nagyon is egyet értek, hogy az ember a hibájából tanul, nem is mondtam, hogy aki egyszer megcsalta a párjárt az mindig meg fogja. Sőt, én ebben nem hiszek.


A példámban én nem erről, hanem arról a típusról írtam, aki egész életében minden párja mellett félredug. Ő biztosan nem tanult a hibájából, mert nem egy esetről van szó, hanem x-ről, amiben sorozatosan így döntött. - NA, ez már jellem, ha tetszik, ha nem.. Egy gondolkozásmód, viszonyulás másokhoz és magához, szerintem sokat elmond. ( persze így is változhatnak egy törés után, de ahhoz nagyon nagyot kell változni, és ez a ritka, ez van)

Így megvan a dolog?

2020. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!