Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőként huncutkodtál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként huncutkodtál már mással terhesen?(őszintén :) )

Figyelt kérdés

Terhes vagy.

6 hónapos is.


A párod vagy" párod ", a gyereked apja messze lakik. Te faluban.(vagy kerületben,vagy akárhol.).

Nagyon szeret téged a párod. Őszintén. Nem lép le a távolság meg más ellenére nagyon kitart.

Őszintén "huncutkodtál" már mással nőként terhesen?

(A kérdés kiírója egy 26 éves srác,akinek egy 36 éves nőtöl lesz gyereke,de nem tudja hogyan értelmezni a nő viselkedését,csalfaságát,szórakozottságát,K*ságát. A fiatal gyerek azt gondolta hogy noha szeretői kapcsolata volt korábban a nővel és nagyon meg is szerette magát a nőt,de hogy terhessége alatt/ után megváltozik a nő és komolyan fogja fel az életet,kapcsolatot stb).*


2020. nov. 18. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Még ha csak 2 kiló háj szalad fel vagy kicsit fel vagyok puffadva, akkor is annyira undorodom magamtól, hogy a saját párommal is kellemetlenül érzem magam, ne viccelj. Hat hónapos terheshassal már rég felkötöttem volna magam, annyira gusztustalan számomra az a hatalmas bél. Mondjuk én mániásan védekezek a teherbeesés ellen is, szóval...
2020. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Terhesen a gyerekem apjával huncutkodtam csak. És nem terhesen is. A megcsalás nálam nem fér bele. Viszont rajtad semmilyen válasz nem segít, mert mindenki más, és nem tudom, hogy az a nő is így gondolkodik-e. De sokat elmond rólad is, ha Kvának tartod a nőt akivel együtt vagy és akinek gyereket csináltál.
2020. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eszembe se jutott, pedig a gyerekeim apja nem életem szerelme volt...
2020. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem alatt a libidóm nekem erősen lecsökkent, még ha nem is nullázódott le, szóval a gyerekem apjával is csak hébe-hóba "huncutkodtam", nemhogy mással. Amúgy meglehetősen keveseknek tetszik a terheshas, főleg, ha nem a saját gyerekükről van szó.

Amúgy neked szerintem komolyabb problémád van a kapcsolatoddal, mint ez a konkrét gyanúd, érdemes lenne kicsit alaposabban elbeszélgetned a jövendő gyereked anyjával.

2020. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú a fő kérdés alapján azt hittem már valami fura fétised van. Soha senkit nem csalnék meg, ez a terhességtől független. De ha valaki terhesen akar félremenni abban sem vagyok bztos hogy találna ebben parnert.
2020. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!