Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapja léptem ki egy nagyon hosszú kapcsolatból. Igencsak megsínylettem. Van egy srác ismerősöm, akivel viszonylag sokat beszélgettem a kapcsolatomról és úgymond végig kísérte az egész folyamatot. Soha meg sem fordult a fejünkben, hogy több legyen közöttünk. Ám a szakítás után szinte minden megváltozott. Alapjaraton kb havonta egyszer talalkoztunk vagy max 2 hetente. Beszélgetni viszont Facebookon heti 4x legalább. És szép lassan ez elkezdett átváltani másba. Én is és ő is korrekt emberek vagyunk, soha nem csaltunk meg senkit és hasonló nem fordult elő velünk. De sajnos elkezdtünk többet érezni, azt vettük észre, hogy mikor találkozunk, izzik közöttünk a levegő, pedig ez nem így volt. Én szingli vagyok továbbra is, de neki egy éve van párja, akit személyesen nem ismerek. Azt mondja, szereti őt és jól elvannak (ebben én nem vagyok biztos, mesélt néhány veszekedést), viszont nagyon sokat gondol rám és nem tudja, melyikőnket bántsa meg, nem tudja, kivel akar lenni, fél a bizonytalantól. Nem volt közöttünk semmi, még egy csók sem. Megpróbáltuk, hogy nem beszélünk, 3 hétig bírtuk, aztán rájöttünk, nem bírjuk a másik társasága nélkül. Azt mondta, ezidő alatt mindennap megnézte a Facebook profilomat, hátha megosztok valamit és meg tud rólam valamit. A múltkor elmentem randizni, hátha csillapodik ez a helyzet, akkor azt mondta, fáj neki. Nem tudom, mit csináljak, sosem voltam ilyen helyzetben és rosszul is érzem magam, hogy titokban találkozgatunk, a párja mit sem sejt róla. Viszont neki kellene döntenie, az én álláspontomat ismeri, én szívesen megpróbálnám vele, ha egyedül lenne.
2020. nov. 26. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél harmadik. Ha annyira akarná lezárná a kapcsolatát, és veled nyitna egy új fejezetet, de úgy tűnik nem akarja. Arra játszik, hogy menj bele a viszonyba barátnője mellett, mert ő szegény pára nem tud dönteni, úgy tűnik ő legszívesebben mindkettőtökről gondoskodna, de ez így szerintem nem oké.
2020. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az örök megalázó harmadik szerepben szerepelsz nála. Ha annyira kellettél volna neki, akkor már rég veled lenne és nem a barátnőjével. Ergo, csak meg akar párszor dugni a barátnője mellett. Vagy a háta mögött.
2020. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok egy ilyenben (nagyon szeretem, csak ezért nem zártam még le). Mondjuk ott sok éves kapcsolat van, de már kezd kihűlni, nem is kicsit. Beszéld meg a sráccal, hogy vagy te, vagy a barátnője. (Én is ezt tettem, csak az a történet túlbonyolódott.) Ha egy ilyen fiatal kapcsolatba mást is be tudna engedni, nem lehet az az őrült nagy szerelem, és még annyi minden se köti őket össze, hogy ne lehessen lezárni. Ha erre nem hajlandó, akkor hagyni kell.
2020. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!