Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kéne csinálni? Én mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálni? Én mondjam el? Páromat vegyem rá? Vagy a csajt?

Figyelt kérdés
Van a páromnak 2 barátja egy fiú és egy lány akik 2,5 hónapja jöttek össze úgy hogy a lány csak random bele szeretett a fiúba (mind 3an egy helyen dolgoznak) és ott hagyta az előző párját tény hogy az előző párja alkoholista meg kicsit agresszív volt és ezt a lány megunta, az a lényeg a lány meg a fiú úgy jöttek össze hogy a lány az előző párjától egyből hozzá költözött a fiúhoz. Állandó probléma hogy az ex még mindig bejar a lány munkahelyére, dumal a lánnyal,a szuleihez át járkál és a fiút zavarja ez. Most a napokban a lány le feküdt az exevel de a fiú nem tud róla csak én meg a párom de akármennyire nem bírom egyikőjüket se úgy érzem a fiúnak tudnia kéne hogy megcsalta a lány...párom azt mondja ez az ő dolguk de utólag ki derült az előző párját is csalta a csaj.. ciki lenne mindenképp a helyzet mer egy helyen dolgoznak de nem tudom ezt csak úgy el engedni, meg hát míg a lány már egy csomó fiúval volt élete során a fiúnak ez volt az első kapcsolata,csókja,meg minden és így tudom hogy ez jobban fáj... Mit kéne csinálni??

2020. dec. 4. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Én mondjam el a fiúnak
Vegyem rá a párom hogy elmodja mert hát az ő barátai
Vegyem rá a lányt hogy elmodja
Ne csináljak semmit
17 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt kihagytam hogy a fiúnak már egy ideje tetszett a lány és sokat próbálkozott nála
2020. dec. 4. 14:42
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor mondd el, ha van bizonyítékod, másképp nem fogja elhinni szegény srác.
2020. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából a srácnak vannak kétségei a lány felé mert az exevel való beszélgetéseket mindig ki törli.. de úgy bizonyitekom nincs azt tudom hogy párom nem a lánytól tudta meg először hanem a lány exétől akivel megcsalta és utána mondta el nekem.. én úgy gondolom hogy senki nem érdemli meg ezt..azt viszont hogy a lány az exét is csalta azt a lány mondta maga szóval ezért hihető valamennyire a dolog
2020. dec. 4. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Neked mit kellene csinálnod?


Semmit! Nem kellene olyasmibe ütnöd az orrod, ami nem a te dolgod

2020. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
A srác egy igazi palimadár. Nyugi, kifog tudódni minden és a csaj sem fog vele maradni, szóval felesleges magad is belekeverned a sztoriba.
2020. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem te ne kavard a szart, mivel nem is a te, hanem a párod barátairól van szó. Majd ki fog derülni ez nem sokára, már most is kétségei vannak a srácnak. Hagyd őket.
2020. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából én ezzel nem a szart akarom kavarni csak marha rossz érzés ilyennek a tudatában lenni olyan mintha valami bűnt követnék el ezzel...meg aztan ha az előző kapcsolataban soha nem derültek ezek ki akkor most mitől derülne ki.. túl gondolom nem az én problémám tudom de sajnálom szegényt..
2020. dec. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!