Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Karmolásokat láttam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karmolásokat láttam a barátom hátán és 4-5 condom hiányzik, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 16:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés feldobta a napomat! :D Főleg, hogy a srác még ki is dumálta magát az egyértelmű bizonyítékok után. Haláli :)
2020. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

21: ismerős párnál a 3 éven át voltam szem és föltanuja, hogy a srác odamegy a csajhoz, és mondja, hogy le kell lépnie valami miatt, mert felhívta a főnöke.


Olyan átlátszó kamu érvekkel jött (azonnal mennie kell, mert X miatt felhívta a főnöke de már egy 8 éves gyerek is kreatívabb X-et mondott volna), hogy előfordult, hogy az egész társaság aki hallotta lefagyott, mert egyértelmű volt, hogy a szeretőjéhez akar lelépni mondjuk a szilveszteri buliból, és vártuk, hogy a csajszinak is leesik.


3 éven át nem esett le neki, a végén hatalmas "aha élmény" volt, amikor szembesült, hogy szeretője van a párjának, pedig az már kb olyan indokokat mondott, hogy ufo-k szálltak le a cég udvarán, és be kell mennie összesöpörni az űrhajóból kifolyt sugárzó hulladékot".


Azt gondolom, hogy ilyenkor a lány is tudja, hogy mi a helyzet, csak maga elől is tagadja (tudod, mint aki egyszerűen kitöröl valami emléket a stressz miatt)

2020. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy. Karmolgatja magát és közben gumiba veri ki a kis kukiját
2020. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
59%
23: az vesse rá az első követ, aki nem szokott ilyet csinálni!
2020. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

#25 Jól beszélsz!

Köztudott, hogy mindenki csinálja ezt.

És aki azt mondja, hogy nem, az hazudik!

2020. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%

En szemely szerint almomban, es ha ideges vagyok, oltozkodes kozben is ossze-vissza karmolom a hatam, es nem is veszem eszre, mikor csinalom.

De feltetelezem, o nem volt eddig ilyen, nem is ennyire hajlekony.

Ovszer nem szokott eltunni alapjaraton. Hacsak nem a veletlenek szerencsetlen egyuttallasa, esetleg. Pl biztos, hogy jol emlekszel?

Figyelj, gyanakodj.

2020. dec. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül a karmolások zavartak. Nagyon érzékeny a bőre. Kicsit erősebben megszorítom valamelyik testrészét és ténylegesen hosszabb ideig ott marad a nyoma (akár órákig), vagy ha például egy olyan zacskót cipel, ami már kicsit nehezebb, akkor nagyon kisebesedik a válla. Többször volt erre példa. A két dolog együttes időzítése miatt tűnt ez fel. Ha sok condom nem hiányzott volna, akkor nem aggódnék ezen annyira....
2020. dec. 19. 21:06
 28/35 anonim ***** válasza:
71%
Hitegesd csak magad a hülyességgel. Tudom, hogy nehéz feldolgozni DE MEGCSAL TÉGED!
2020. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Tudom
2020. dec. 23. 00:08
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Én Béla vok és hasonló helyzetbe kerültem.

Nálunk így volt:

Átjött a szomszéd aszony Pirike, aki egy nagy melű milf.

Kérdezte tőlem, hogy tudnák e neki kotont kölcsön adni, mert jön a póstás.

Mondtam neki hogy igen. Attam neki a 16 db-ból 10-et, mert ki tudja mennyire lesz kanos a póstás. Erre aszonygya, hogy ő még sosem használt cotont, mutassam meg mitkell vele csinálni. hátjó felhuztam a p@cs@mre. Ehhez ugye le is kellet vetkezni. Amikor ot áltam meztelenül a macska egy harci vernyokásal a hátamra ugrot és össze karmolta. Amúgy semmise történt közöttünk a milfel, csak épen megmutatam neki hogy mit csináljon majd a póstássall de ennyi.

2021. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!