Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet egy házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy házasságban elviselni és elnézni, hogy mindig is hűtlen volt hozzád az, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy elválsz
2020. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadról írsz, akkor magad is tudod. Honnan tudjuk mi, hogy eltűröd-e vagy sem. Általában szakítás a vége, de hogy-hogy csak későn jött rá valaki?

Ha tudja, mégsem szakít, annak külön oka van: anyagi függőség, lakhatási nehézség...

2020. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kell hozámenni.
2020. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elnézni!
2020. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha mindig is hűtlen volt, nem lennénk házasok. Hazugság, hűtlenség nálam kiábrándító.
2020. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi vagyok, miért voltam olyan hülye hogy 13 évig elnéztem...illetve hagytam hogy "megmagyarázza"...
2020. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6: Lehet, hogy ezt tanultad, hogy ez a normális, meg hogy kell férj.

Talán konkrétan presszionált is valaki.

Ehhez az is kell, hogy egyedül ne merjél dönteni.

Most válsz?

2020. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6,

azért hittél neki, hogy "megmagyarázza", mert nagyon szeretted őt.

2020. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Jó kérdés.Az ilyen embereket sosem értettem.Egyik ismerősöm pont ilyen házasságban él.Hogy lehet így élni?Magamból kiindulva sosem voltam házasságpárti,így 30 + után remélhetőleg már házas sem leszek. :) Én próbálok más emberek hibáiból tanulni.
2020. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!