Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek akik negcsaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akik negcsaljátok a párotokat,hogyan tudtok a szemébe nézni és mindeközben eljátszani a tökéletes anyát és feleséget?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 19:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom ti nem,itt mindenki szent....
2020. dec. 19. 19:38
 2/15 anonim válasza:
87%
Akkor mégis milyen választ vársz?
2020. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért, a férjek hogyan?
2020. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Könnyen, mert sosem csaltam meg, és nem is tervezem.
2020. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
gyülekezzen a vallomások, itt ahol ország-világ látja, talán a férjetek is meg fogja látni :D!
2020. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ennek az anyasághoz semmi köze.

Attól a nő még tökéletes anya,ha nem a párjával szexel.

Meg lettél csalva?

Akkor nézz magadba.Az ilyennek oka van.

2020. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon nehéz és hidd el erre nincs jó válasz .

Sajnos nem kapom meg azt , amit az elején és a sex lekorlátozódott. Több komolyabb nekifutás után is azt a választ kaptam , hogy nem velem van a baj de maga sem tudja mi az oka annak , hogy nem működik már úgy.

Szorzódtak a viták és közelebb kerültem a szeretőmhöz .

A baj , hogy messze van .

Viszont a sex nem lett több a férjem és köztem , de mióta “változott” a kapcsolatunk valamiért nyitottabb .

De hidd el egy életre fáj , hogy ezt teszem vele még ha hihetetlen is .

2020. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
nálam ez akkor fordulna elő, ha már eljutott bennem arra a szintre a dolog, hogy már nem érdekelne ha lebuknék, mert tudom hogy nem hiányozna. Nem a vérem hajt, sosem az hajtott, hanem csak csalódtam, de nincs módom elválni a gyerek miatt, viszont öregszem és nem várhatok amíg 10 évet öregednek ők is.
2020. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
nem érzek bűntudatot, elég csak arra gondolni amikor mélyponton voltunk hoyg viselkedett velem és szinte még azt is érzem hogy megérdemli, sőt ennél többet is. Elválni viszont egyéb okból nem akarok.
2020. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem játszok el semmit, nincs kinek. Nincs köztünk kommunikáció, sem szex, együtt élünk, mint a rokonok.

A külvilág ebből semmit nem lát, kifelé mutatja mennyire jó apa, s férj. A valóság, amint hazaér facebook, haverok, mi már nem létezünk.

Igen tudom, beszéljük meg, ezerszer megtettem semmi sem változott, ha nem működik, váljunk el... Ez egyszerűen hangzik. Lakáshitellel, beteg hozzátartozóval, keményen kiszámolt beosztott pénzel már nehezebb.

Rengeteget sérülök a mai napig viszont, szükségem van a törődésre, amit máshogy nem kapok meg, válni különköltözni nem tudok. Nincs bűntudatom, mindent megtettem, hogy mentsem a házasságom, de ez is két emberen múlik. A viszonyom nem volt tervezett, jött és én nem mondtam nemet.

2020. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!