Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyanok tapasztalatára lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik megbocsájtottak, vagy legalábbis megpróbáltak túllépni azon, hogy folyamatosan megcsalják őket. Mi lett a kapcsolat vége? Meddig próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Csak komoly, segítőkész kommenteket kérek, nem cseszegetést.
2020. dec. 20. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszeri megbocsájtást talán meg lehet bocsájtani, ha nagyon olyanok a körülmények.


A folyamatos félrelépést csak egy hülye bocsájtja meg. Én nem nagyon kérném olyan ember tanácsát, aki sík hülye.

2020. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
* mármint az egyszeri félrelépést lehet megbocsájtani.
2020. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem hülye, sem naiv. Ha neki más kell, akár 1x is, akkor mehet, de vissza ne jöjjön.
2020. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak külső szemlélőként látom.

Két lehetséges kimenetele van.

1. Élete végéig csalni fog. Lebukás után hazudozik, visz virágot, te meg nagy kegyesen megbocsájtasz, mert azt hiszed, hogy szeret, és erre az a bizonyíték, hogy téged választ.

2. Addig csal, amíg bele nem zúg valakibe. Ez többnyire véletlen pont akkor szokott megesni, mikor elege lesz a gyereksírásból. Téged otthagy gyerekkel együtt a búsba. Aztán te leszel az idióta mindenki szemében, mert nem vetted észre, hogy megcsal, te leszel az igénytelen trampli, mert nyilván azért csalt meg, és te leszel az élősködő dög, amiért gyerektartást mersz kérni szegény pasitól.


Ahogy látod, nem rajtad múlik, hogy melyik jut, ha akar, úgy is el fog hagyni.

2020. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért nem kapok válaszokat? A többi kérdés alá mindig sok válasz érkezik..
2020. dec. 20. 18:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
meg lett válaszolva. vitát akarsz, és pörgő topicot? tegyél fel provokatív kérdést, az alatt lesz sok válasz
2020. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Rajtad kívül nincs még egy ekkora lábtörlő. Minimális önbecsüléssel rendelkező nő már rég kidobta volna.

Ezért nem ír senki saját tapasztalatot.

2020. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy az aki 1000*tetted fel ezt a kérdést. Hidd el ha valaki megért,az én vagyok. Én megbocsátottam(ugyanúgy belehaltam mint te,csak erről tudtam beszélni) de azóta is csal. Lábtörlőnek vagyunk nézve. Együtt vagyunk,én szeretem őt. Legutóbb egy 54 éves nővel volt(mi 42,11 éve együtt). És olvasom amiket ír a nőknek,a tényt is letagadja,tehát hülyének néz teljesen,én meg a békesség kedvéért úgy teszek mintha elhinném. Néha nem tudom megéri-e?
2020. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtod,magadba nézzel,magadat hibázhatod de már nem lesz olyan ,mint előtte.Én most ebbe vagyok,mindig ott lesz,hogy elárultak ergo van nálad jobb.

Oda a bizalom ez már nem lesz jobb,mert minden jó cselekedetét kompenzálásnak veszed,nem fogsz hinni neki hiába szereted.

2020. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
De még most is csal? Nem is akarja abbahagyni? Milyen hosszú az a folyamatos? pár hónap?
2020. dec. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!