Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy megcsaltam egy idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 éve van barátnőm, amolyan első igazi kapcsolat. Az egyetemen viszont ősszel lett egy nálam jóval idősebb csop.társam, aki szexuálisan iszonyúan vonzott első perctől kezdve és Szilveszter előtt egy szűk szülinapi összejövetelen csókolóztunk. Azóta is csak rá gondolok, nagyon szenvedek. Mondta, hogy én is tetszem neki, csak nagyon nagy a korkülönbség (9 év). Nem tudom, mit tegyek, érdemes lenne kockáztatnom a kapcsolatomat? Még 3 évig látni fogom a lányt és félek, nem bírok magammal. Mit tennétek a helyemben?
2021. jan. 13. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ja legyel ferfi, ha mar smacizni tudtal. Semmi gond, hogy vonzodsz hozza, egy idosebb no mindig egy misztikum foleg ilyen fiatalon, de szegeny biztos nem ezt erdemli. Hagyd menjen es talalja meg o is a boldogsagot.
2021. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

ha szilveszter óta tökölsz ezen,akkor ennek már úgyis annyi...

úgyhogy kár aggódni tovább.

a nők kb 1%a ad 2. esélyt ha közben folyamat válogathat.

ha elszeparáltabb nő kevesebb legyeskedővel,akkor pedig aktiváld magad és kegyetlenül dugd meg.

2021. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Értem mi van a sorok közt. Nem, nem ájultam el a hencegésedtől🥱
2021. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Mondd el a barátnődnek, had menjen és találjon valaki normálisat. Ne legyél önző, hogy neked minden jár... menj rá az idősebbre és tologassad míg rá nem jössz, hogy nem erről szól az élet.
2021. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
4-esnél a pont. A barátnődnek joga van tudni az igazságot. Lehet megbocsájt, de lehet, hogy nem. Minden esetre ha te egyszer megtetted, akkor máskor is meg fogod tenni ezt vele. Még fiatal vagy, talán keveset tapasztaltál. Sokan már elsőre megtalálják a megfelelő partnert, de nem tudják értékelni. Lehet neked is meg kell tapasztalnod, hogy a mai debil társadalomban mekkora érték egy igaz társat találni. És talán majd a te értékrended is változni fog. Szóval tapasztalj csak nyugodtan, de csak úgy, hogy ezzel nem ártasz másnak, jelen esetben a párodnak.
2021. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!