Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz lenne? Uraim miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne? Uraim miket tapasztaltok? Tényleg nincs már annyira jelentősége, ha csaljuk az asszonyt, akár új, akár több éves házasságban, emrt csak a szájuk nagy, de úgyse válnak el?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Annak nincs jelentősége, hogy gerinctelen vagy-e, vagy sem?
2021. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha te szeretsz egy kriptában élni, akkor hajrá...

Sokan nem válnak el, mert borulna a lakhatás, az életszínvonal, a gyerekek, stb...Attól még agyoncsapod vele a szexuális és mindenféle életeteket, azt garantálom.

2021. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Az én feleségem már kevesebbért is elvált volna. Az exét egy flörtölős beszélgetés miatt kivágta (szerintem nagyon helyesen). A többség úgy viselkedik, ahogy az anyjától látja. Az övé kemény asszony, aki gondolkodás nélkül otthagyta a férjét és ki is zsákmányolta bosszúból a csapodárságáért. A feleségem is radikális, kemény nő, mint az anyja, valószínűleg ugyanezt tenné. A szakmájában sem fél borítani mindent, van önbizalma, mer váltani.


Viszont sok a szolgalelkű rongy. Van egy barátnője, annak is hiába mondjuk, hogy a férje miatt van nemi betegsége, ráadásul a férje részegen simán célozgat a félrekúrós élményeire. Vannak nők, akik jőízűen szexelnek és szaporodnak is az ilyenekkel. Nem tudom sajnálni őket. Viszont az igényesebbeknek ez nem fér bele.

2021. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Eléggé összeugrasztó, provokáló kérdés. De azért elmondom a véleményemet. Ahogy a 3-as is írta, vannak kemény, határozott emberek, akikkel nem lehet szórakozni. És van a többség, az alázható csicskák.


Én mint nő, ha esetleg olyan helyzetbe kerülnék, hogy párom megcsalna, akkor két lehetőséget dobnék fel. Az egyik, hogy szakítunk. A másik, hogy akkor én is eljárogatok szexelgetni. Mert nekem is fontos ám az erotika és szívesen szét szexeltetném magam idegen hímekkel, de a párom felé irányuló tisztelet és szeretet miatt nem teszem, mert tudomásom szerint ő sem teszi.

2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ide erre az oldalra olyanok járnak, akiknek ennyire szolgalelkű feleségük van?


Próbáltam már nem egyszer elhódítani ilyen lányokat, sokszor úgy, hogy mindenben jobb voltam a jelenlegi párjuknál és nem sikerült, mert annyira szerelmesek voltak belé.


Ezzel szemben, ahogy a 3-as mondta, nekem ilyen kemény anyás lányok jutottak, én sosem csaltam meg senkit vagy flörtöltem másokkal, volt, hogy indoklás nélkül kerültem lapátra az ismerkedés folyamán vagy olyan "nesze semmi fogd meg jól" indokkal, hogy visszatért az ex vagy megismert egy másik srácot vagy simán csak nem kész egy kapcsolatra (akkor minek randizik?)

2021. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
troll kerdes, valami nyomorult provokator irta ki, akinek nemhogy ‘asszonya’ nincs, akit csalhatna, hanem meg pnat se latott.
2021. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

#6: Nem biztos, hogy troll. Simán lehet, hogy ő is besokallt, mert már férjes asszonyok közül is a sokadik kosarazta ki, pedig még az alfák tanácsolták neki, hogy náluk próbálkozzon, mert ők már nem a herceget keresik, csak egy a férjüktől jobbat meg sokszor az egzisztencia sem lényeg, mert azt a férjük biztosítja számukra...


És nagyon fájó tud lenni, mikor a sokadik ilyen használ lelki szemetesládának, de szexre nem kerül sor.

2021. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, hogy mennyit keresel.
2021. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek olyat, aki hőbörög, de megy tovább minden.


Én nem tűrném, és nem a szám jár, kiba$znám, mint 🐈t 💩ni....

2021. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!