Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem szeretné kipróbálni az édes hármast?

Figyelt kérdés
20 év házasság után? Egyáltalán lehet ilyen a valóságban? És ugyan ki az a nő, aki ilyenbe belemegy? És honnan "szerzik be" a harmadikat?
2021. jan. 29. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Itt leginkább az a kérdés, hogy téged izgat-e, vágysz-e ilyenre, nálad belefér-e és nem sérül-e ettől a bizalom. Persze, hogy létezik a valóságban, kereshettek együtt Tinderen például.
2021. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
én értékelném, hogy őszinte. bele is mennék, ez lenne az ajándékok, hogy 20 évig hűséges volt:D neten vannak ilyen jellegű társkeresők.
2021. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Tindeeen simman kaptok 3.-at erre a celra. Ugy latszik 20 ev kellett h ki akarja elni magat szexualisan. A kerdes most az hogy egyutt fogjatok ezt meglepni vagy o egyedul. Drukkolok nektek
2021. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Az édeshármasnál egy ember ált. felesleges csak, az pedig te vagy. Sosem értettem miért ámítják a nők magukat, mert már húsz éve él szegény az Alcatrazban ugyanavval a nővel. Sajnáljuk meg szegényt, óriási lelki és testi erő kellett, hogy kibírja, ezert jogosan jár neki a friss muff. Ez úgy lenne oké, ha felajánlaná neked ugyanezt fordított felállásban is valami fiatal izmos fiúval aki mellett majd vén csatalónak érzi magát. :D
2021. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs ínyedre a dolog nem muszáj bele menni ilyenekbe, volt akit nagyon megviselt lelkileg, a méltóságát, még olyat is aki kezdeményezte. Most nagyon trendi, divat de nem mindenkinek való, én azt mondom. Nyitott kapcsolatot felvethetitek, mindenki házon kívül megoldja és nem kell tartanod a gyertyát, mellette jó pofát vágnod ahhoz hogy a férjed egy másik nőt rak meg előtted. Ez annyira balekság. Neked mi lenne ebben a jó?!
2021. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nézd. Az a helyzet, hogy ő más nővel akar szexelni. Ő megengedi neked, hogy tartsd a gyertyát, ha ez kell ahhoz, hogy belemenj. Ha nem, akkor megteszi nélküled a hátad mögött. Itt az a kérdés, hogy te ezt el birod-e fogadni, vagy inkább elválnál így.
2021. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretném nézni ahogy mással dug.
2021. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bírom, mikor mindez úgy van tálalva, hogy milyen jó lesz (az egyébként full hetero) nőnek is. XD

Kb. olyan, mint egy étteremben beleenne egy idegen a kajámba, majd várná, hogy megkérdezzem tőle, h ízlik e neki is? (Anyád).

2021. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

Itt az a nagy kérdés, hogy te el tudod-e képzelni magadat egy másik nővel az ágyban?


Aki azt írja, hogy a hármasban valaki mindig fölösleges, annak se szexuális kultúrája, se fantáziája nincs!

Az mindenképp pozitív, hogy megbeszéli veled a férjed, és nem a hátad mögött csinálja másik nőkkel. Számol veled, és szeretne téged is bevonni ebbe a dologba. Nem írtad a korotokat, de 20 év házasság után még jót is tehet nektek a "vérfrissítés".

Ha találtok egy partnert aki beválik, és te is megbarátkozol a gondolattal, akár rendszeresen is elhívhatjátok, nyilván nem minden alkalomra, de bizonyos időközönként.

De csak úgy menj bele, hogy részt is veszel benne, és ne csak tétlen szemlélője legyél az eseményeknek, mert az tényleg elsülhet rosszul is.


Nálam alapvető dolog, hogy kell a változatosság a szexben, nagyon sok mindenre nyitott vagyok, de bevallom őszintén, ha a párom azt kérné tőlem, hogy vegyünk be még egy férfit, én nem mennék bele. Se azt nem tudom elképzelni, hogy én egy másik férfivel legyek egy ágyban, se azt,hogy az a másik férfi hozzányúljon a nőmhöz!

2021. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
9-es, az miért nem jön be? Az már nem vérfrissítés? Csak ha a "nődet" csalod?
2021. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!