Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elvalnatok egy nem olyan regi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvalnatok egy nem olyan regi hazassagban ha a ferjetek lebukna hogy folyamatosan megcsal de attol te meg mindent megkapsz hisz eszre se vetted?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 15:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet jo hatassal ez a hazassagra?
2021. febr. 6. 15:19
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Milyen jó hatást várnál attól, hogy a férjed semmibe vesz és megaláz? Őszintén kérdezem.

Én elválnék, főleg ha még csak nem is olyan régi a házasság. 20 évet már nehezebben dob el az ember, de ha mondjuk csak 2 éve vagyunk házasok, minden gond nélkül. Amíg még fiatal vagyok, nekem is nagyobb esélyem van _normális_ férjet találni, aki valóban engem szeret és valóban megbecsül. Ha hazudik nekem, akkor ott se szerelem, se megbecsülés nincs, ez pedig nekem nem kell.

2021. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Már hogy lenne jó hatással? 🤔

Te is dugj félre aztán várd a további jó hatást...

2021. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Okos nő nem kell, hogy mindent észre vegyen.
2021. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt hányszor kell megkérdezni? Csak te tehetsz a helyzet ellen, ha meg hagyod akkor így jártál. Légy boldog
2021. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még tovább javítanék a házasságon és lefeküdnék az öccsével 🥰
2021. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Kerdes, hogy ez mennyire zavar teged, illetve mennyire vagy boldog. Mert, ha ez a felallas mindenkinek jo igy, akkor minek rugnad fel?
2021. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Milyen az amikor jó hatással van a szerető a kapcsolatra? Nos: Adva egy jó potenciával bíró férfi. A mellette lévő nő is az, de azért néha sok neki a párja. Plusz a nő borzasztóan domináns. A férfit ez zavarja de hát az évek alatt elrontotta már nem igazán tudja visszacsinálni. Tehát van feszkó köztük. Bejön a képbe a szerető! A feleség így is megkapja az adagját szexben. A férfi könnyebben elviseli az uralkodását. Hiszen ott a másik nő akinél jobb esetben Ő dominál. Ugyanakkor bűntudata is van. Jobban kényezteti a feleségét mint szokta. Már nem viseli rosszul, pl. ha hétvégén Plázába is be kell menni az asszonnyal, engedelmesen fizet a pénztárnál és viszi a felesleges cuccokat az asszony után. Sőt Ő maga is meglepi valamivel. A feleség csak ámul-bámul, álom nőnek érzi magát, akinek a férje az összes kívánságát lesi és teljesíti. A férfi is boldog. Elégedett feleség = jó házasság! Az, hogy ez mögött egy szerető áll asszonykának nem kell tudni. Jobb esetben sosem derül ki.

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam. Hanem arra világítottam rá, amit itt páran nem tudnak, hogy hogyan tehet jót egy szerető a kapcsolatnak.

2021. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Az incel kisfiu mesejet hallottuk. Not se lattal meg, ne elmelkedj, hogy milyen lenne.
2021. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltük meg előre, hogy nyitott házasság lesz, ugyanúgy árulásnak venném.
2021. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!