Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűség vagy hűtlenség? Csaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűség vagy hűtlenség? Csaltak e már meg ill. ti voltatok e már hűtlenek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem csaltak meg, de én már csaltam meg mást
2021. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ketten megcsaltak a múltban, a legelső és a második exem, jó bevezetőt kaptam a párkapcsolatokhoz :D Én nem csaltam meg senkit, nem esik nehezemre korrektnek maradni és lezárni ha valami nem működik.
2021. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én már voltam hűtlen egyszer.

N

2021. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Engem ketten nem csaltak meg, hárman akartak, de ha csak a hegyét rakja be az még nem szex, szóval nem.
2021. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltak meg, én én sem csaltam meg senkit.
2021. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltak meg. Én sem csaltam meg senkit.
2021. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Csaltak meg, és én is tettem már ilyet, csók volt, testiség nem.
2021. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en csaltam meg a ferjemet eleg sokszor a hazassagunk elso 5 eveben. Meg is tudta legtobbet de megbocsajtott es egyutt maradtunk. azota mar eltelt 12 ev teljesen normalizalodott az eletunk.
2023. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!