Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért törvényszerű, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törvényszerű, hogy aki egyszer megcsalta a párját, az többször is meg fogja csalni, az összes többi párját is?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, honnan jön ez az elképesztő általánosítás. Én pl. magamból indulok ki, egyszer csaltam meg az egyik exemet, végül nem emiatt lett vége, de hónapokig tartott, nem voltam büszke magamra, így alakult. Azóta már két kapcsolatom volt, egyiket sem csaltam meg, pedig lett volna lehetőség rá. Jelenlegi kapcsolatomban boldogabb vagyok, mint valaha, már több éve, eszembe nem jutna megcsalni. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. márc. 1. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Most akkor simogassuk meg a buksidat hogy milyen ügyes gyerek vagy hogy csak az egyik párodat csaltad meg?
2021. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Dehogy :D Csak a tapasztalat érdekelne. Én sem vagyok erre büszke, megbántam akkor, amit tettem.
2021. márc. 1. 15:18
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan ember van, aki nem tud megmaradni a seggén egy kapcsolatban, legyen akárkivel együtt. Nem mondanám, hogy ez alaptalan feltételezés
2021. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem törvényszerű de ha egyszer már meg csaltál vkit akkor mi tart vissza attól hogy újra megtedd? (Ha az hogy szereted nem válasz mert ha azt akit megcsaltál nem szeretted akkor miért voltál vele) nagyobb a valószínűség hogy újra megteszed de persze nem törvényszerű
2021. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
A többség szerintem ezt úgy érti (többek között én is), hogy ha egy adott kapcsolatban egyszer megcsaltad a párod, viszonyt folytattál mellette stb. Abban a kapcsolatban már nem leszel képes leállni, idő kérdése, de újra meg fogod csalni. Viszont ez nem jelenti azt, hogy mást is ugyanúgy megcsalnál. Legalábbis én ezzel így vagyok.
2021. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha valaki több párját is megcsalta, akkor az már bizony a jelleméről szól és senki mellett nem állna le végleg. Ha viszont csak egy kapcsolatában botlott meg és azt őszintén megbánta, akkor az még nem jelenti azt, hogy nem lesz hűséges.
2021. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

#4! Azért, mert ha valaki előre tudná, hogy rosszul választ, akkor nem őt választaná😉 Azért csaltam meg, akit nem szerettem, mert nem éreztem, hogy párkapcsolatban élek. Én nem szerettem őt, és azt se éreztem, hogy ő szeret engem. Mit érdekli őt, ha nem is szeret? Fel se merült, hogy fájhatna neki. Engem meg mit érdekelne, ha valójában szingli vagyok, csak van egy lakótársam? Nem kerestem pasit, ahogy amúgy szingliként se szoktam. De épp akkor jött valaki, amikor még elméletben volt párom. Mit kellett volna csinálnom? Nála laktam. Tudtam, hogy nem szeretem és le fogom zárni, ezért tettem is lépéseket. Ha viszont akkor, amikor találkoztam a potenciális szeretővel, megmondom otthon, akkor, aznap már alhatok az utcán. Ehhez pont nem volt kedvem. Vagy mondanám egy idegennek, akivel amúgy potenciálisan boldog lehetnék, hogy bocs, de még van egy lakótársam, addig várjál már rám? Találkozni nem fogok, de azért nehogy valaki mással ismerkedj, stip-stop, le vagy foglalva? Baromira nem életszerű, így volt egy "átfutási idő", amíg rendeztem a dolgaimat és megszabadultam az előzőtől.(Végül mégis hirtelen történt, egyik percről a másikra, mivel megütött.)

Nos, ha szeretem a párom, sose csalom meg, mivel a fentiek egyike se áll fent. Eleve nem érzem magam szingliknek, észre se veszek mást. Nem okoznék neki fájdalmat se, mert szeretem, és mivel ő is szeret, nyilván fájna neki.

#5! A többség nem úgy érti, ahogy írod. Amit te írsz, az logikus, de az, hogy aki csalt, mást is csalna, a fentiek alapján én se értem. Nem tudom, miért feltételezik.

2021. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

#7 Azért mert a csalás jellem kérdése. Ha te elültél egy langyos kapcsolatban, a te felelősséged. De ha a másikban is így éreznéd magad, ugyanúgy csalnál.

Én is egy kiégett házasságban vegetáltam sokáig, de eszembe sem jutott holmi potenciális partnerekkel hetyegni. Amikor nem bírtam már tovább, elváltam. A csalás nálam egyszerűen nem fér bele és nem lennék olyan férfivel aki megcsalta miattam a párját.

2021. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Mert akkor ilyen a jelleme, hogy neki belefér több emberrel szexkapcsolatban lenni és hazudni a párjának. Ráadásul mi tartaná vissza legközelebb?
2021. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
#8! Igen, pontosan így lenne, ha elülnék egy langyos kapcsolatban, de pont hogy nem ülök el.Ez volt az egyetlen olyan kapcsolatom, amiben egy elhamarkodott összeköltözés után pár hónap kínlódás követett. Nem azért nem léptem ki, mert langyosban akartam üldögélni, hanem mert nem volt hova mennem hirtelen. De elkezdtem szervezni a költözést. De mivel a másik oldalon is kb.akkora volt az érzelem, mint nálam, nyilván nem várta volna meg, amíg megoldom a lakhatásom. Én pedig nem utáltam magam annyira, hogy egy rossz döntés miatt az utcára költözzek, ahonnan soha többé nem tudok felállni. Tudom, lehetett volna megcsalás nélkül is, de az a srác nem később jött, hanem épp akkor. Ez van🤷 Egyáltalán nem bántam meg. A megcsalt fél azóta is egy lecsúszott drogos, nekem meg normális életem van. Azt meg kár találgatni, hogy más kapcsolatban mit csinálnék, mivel 18 év telt el, azóta se voltam langyos kapcsolatban, és nem is csaltam meg senkit.
2021. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!