Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem az esküvőnk előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az esküvőnk előtt is megcsalt már többször, van rá esély, hogy most házas férfiként nem fordul elő ez többet? Hisz rászánta magát a lépésre.

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 17:03
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
???
2021. márc. 3. 18:53
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy meg fog csalni, kiálltad a próbát, hogy ennek ellenére is hozzámész. Most már minek fogja vissza magát?
2021. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
És ha pont azért vett el, mert kevés az olyan marha, aki hozzá is megy megcsalás(ok) után, nem pedig kivágja a francba? Te ezt eddig eltűrted, hülye lenne elengedni, amikor számodra sem fontos a monogámia.
2021. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan olyan feltűnően fogalmazol, egyértelműek ezek a kamu kérdések :D


De tudod mit, válaszolok :)

Ha téged nem zavart esküvő előtt, akkor szívem ne zavarjon utána sem :)

Egy papír nem változtat semmin, utána és éppúgy fog szeretni <3


Sok boldogságot :)

2021. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
5%
11. melyik a D kosaras kérdés?
2021. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

Utána is ugyanúgy csinálja majd.

Csak a válás sokkal nehezebb és elhúzódóbb dolog, mint egy párkapcsolatból lelépni.

Aztán ha a papír is kevés, majd jön az a kérdés: Vajon a gyerek majd összeköt minket? :D

Sok boldogságot.

2021. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Sajnos az esküvő előtt nem hittem el hogy igaz, vagy csak nagyon akartam hinni neki, mert nagyon szeretem és mindent tagadott, de most megint lebukott.. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ennyi lebukás után valóban ne lenne igaz :(
2021. márc. 3. 20:53
 18/33 anonim ***** válasza:
90%
Sok boldogságot! Vigyázz majd arra azért, hogy a nászéjszakát veled töltse
2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le fognak pontozni, de engem egyszer megcsal, onnan vége. Hitegetni tudnak könnyedén még akár egy házassággal is. Lehet, hohy utána tényleg nem csalna meg, de én nem tudnék benne bízni tovább...
2021. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

19. én sem értem ezt a fos kérdést, hogy vajon meg fog-e csalni megint?

Nem mindegy?? Hát már megcsalt.

Csomó nő ezen kattog közben a lényegen nem változtat. Még csak nem is az, hogy a bizalmam elszállt, hanem, hogy ha félrement tervezetten és okkal, onnan mindegy mit és hogy bán meg, mert nem úgy szeret, ahogy kéne.

Tojnék rá, hogy meg fog -e újból csalni. És ha nem? akkor legyek kur.a boldog? hova lehet még süllyedni......

2021. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!