Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Hogy jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy jöttetek rá hogy megcsal a barátnőtök/feleségetek? Mi következett utána?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Szokásos a telefon hozzánőve, többet veszekszik a semmiből, feltűnően kicsípi magát de nem nekem, stb.

Ki lett rakva, aztán amint a másik srácot sem érdekelte, vagy rájött h velem jobb volt, elkezdte visszasirni magát. Nem fogadtam vissza.

2021. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy, ahogy 1-esnel.
2021. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Basszus! En meg gyakorizok a wc-n epp. 😂 Ha konyhaba megyek,akkor krimit nezek. Szoval telefon hozzamnove,de nem is pasizok.😂
2021. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran belekötött lényegtelen dolgokba,amikbe előtte nem(ha rájövök,hogy megcsal,vagy úgy dönt,hogy elhagy,én legyek a hibás)

Mondtam egyszer neki,hogy elé megyek munkahelyére,gyorsan rákontrázott,hogy "nehogy ide gyere" meg annyit elmondott,hogy elmentek többen kollégáival valahova,és az egyik srác bepróbálkozott nála(azt már nem merte elmondani,hogy bele is ment)szóval elég gyanús volt.Egyik haveromat elküldtem a munkahelyére,ismert ott egy-két embert meg b.nőmet is persze.Én addig kint vártam.Nem volt bent aznap,pedig nekem azt mondta dolgozik.Kiderült,hogy a másik palival van.Felhívtam,elmondtam neki,hogy mindent tudok,meglepődött rendesen.Először elöntött a düh,de aztán viszonylag hamar lenyugodtam.Mondtam,nem érdekel az egész,amúgy sem volt már jó a kapcsolat,hagyjuk egymást békén,legyen boldog a Don juan-jával.

2021. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket nem vettem észre, amiket írtok. Sokkal profánabb volt a sztori. Konkrét jelekkel ért haza egyszer, amit nem lehetett félreérteni, amiből kiderült, hogy szexelt valakivel.

Elsőre nem szóltam semmit. De onnantól figyeltem, és aztán megint...

Akkor vallatóra fogtam, és mesélni kezdett...

2021. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!