Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! A skála szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A skála szerint mennyire tartjátok magatokat hűségesnek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 14:26
A kérdező szavazást indított:
10/10
10/9
10/8
10/7
10/6
10/5
10/4 vagy ez alatti érték
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "skála", ott meglennének adva leírások az adott pontszámokhoz, hogy mindenki tudja, hogy mi alapján ítéli önmagát annak, aminek. De ez így annyira egyéni nézőpont. Ismertünk már olyan embert aki lazán összefeküdt bárkivel, önmagát mégis a hűség szobrának tartotta és hitte azt, hogy a feleségének ez tulajdonképpen jó, hogy ő megcsalja, mert "ez az igazi szerelem". Ő pl. lazán beírja magát 10/10-nek, mert a saját szabályai szerint tényleg nem az.



Egy lelkiismeretes ember pedig beírja magát 5 alattinak, mert álmában volt, hogy más nővel érezte jól magát és emiatt is eszi a bűntudat.

2021. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Oh, igazad van. Van ilyen is, de régóta fel akartam tenni ezt a kérdést, mégha nem pontos adatokat kapok majd.
2021. márc. 8. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hűség nem skála, vagy csalsz, vagy nem. A mérték igazából mindegy.
2021. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mellesleg a hűség nem tulajdonság és nem is erény.

Kizárólag döntés kérdése, semmi több.

2021. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van aki tényleg az,de ez körülbelül 10-20%lehet.Meg persze az sem mindegy mennyi idő után.
2021. márc. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Sose csalnám meg. Inkább el hagyom. Utána meg hogy nézzek a tükörbe? Persze próbálkozó nő mindig volt van és lesz is de nem kell nekem. A sex, érzelem nélkül nem ér egy petákot amúgy sem.
2021. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mennyire tartom magam hűségesnek, hanem az, hogy mennyire vagyok hűséges.
2021. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
valaki vagy az vagy nem. én nem.
2021. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van akinek nincs igénye arra, hogy csalfa legyen, másnak meg van. Sokfélék vagyunk, így van ez jól.
2021. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!