Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki egy kapcsolatban, házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy kapcsolatban, házasságban már többször hűtlen volt, viszonyai voltak, lebukás után képes leállni amellett a személy mellett, akit ennyiszer megcsalt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%

Látjuk nincs benned túl sok tartás.

Komolyan ennyi önbecsülésed nincs? Szerinted nem érdemelsz jobbat?

Megcsalást megbocsájtani max. egy tíz éves házasságban egy -egyszeri botlás, mondjuk hogy mit tudom én, nem is ismerték egymást, csak épp hullámvölgybe voltatok, ő meg piás. De már ez is kétséges.

De aki folyamatosan csal, arra tudod mi jellemző? meglepő lesz, de figyelj: az, hogy folyamatosan csal...


És két verzió van. Vagy mindig mással, így kur.va tiszteletlen feléd, mert nem vagy elég sosem és bárkitől bármit hazacipel

Vagy egy nővel sokszor, de akkor az a nő valamivel megfogta.


El ne hidd, ha olyat olvasol, hogy engem választott a férjem, mert azok a legszánalmasabbak, és azt se mikor egy pasi azt mondja, hogy közben a feleségét szereti , mert azok a legbetegebbek.


Szóval így sem-úgy sem ő a te párod. Hacsak nem vágysz arra, hogy egy kapcsolatban ne legyen se őszinteség, se bizalom, se tisztelet.

2021. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Voltam olyan kapcsolatban, ahol a megcsalásig sem jutott el az exem, mert az ismerkedés alatt lebukott.

Kiraktam.

Hónapok óta szenvedek, de kiraktam.

Mi más választ vársz? A bizalom elvész, de ha nem is, normális ember nem szereti, ha elárulják, átverik, kihasználják.

2021. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog leállni.

Addig melletted marad amíg nem talál egy olyan nőt, aki annyira megfogja, hogy lépjen is tőled.

Nem akarod kimondani, hogy vége, csak nyújtózkodsz a sz-rban, ő majd dobbantani fogsz, és akkor hoppon maradsz.

Ennek így is úgy is ez lesz a vége. Csak tologatod évekig, amíg elrepülnek feletted az évek, ő majd a biztosra dobbant, te meg ott maradsz egyedül x évesen, és kereshetsz mást.

Ő már megtette a lépést, ad esélyt az ismerkedésre, te miért nem?

Mi köt hozzá? Tudom, mert szereted :D

De ez kevés.

Vegyél elő egy lapot, középre húzz egy függőleges vonalat.

Lesz két oszlopod, az egyikhez felülre írd, hogy mellette, a másikhoz, hogy ellene.

És sorold fel az okokat, mik azok amik mellette tartanak illetve miket szeretsz benne, a másik sorba meg az ellenkezőjét.

És ha több ok szól ellene, akkor hagyd ott a fenébe.

2021. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kioktatást vártam, hanem olyanok válaszát, akik voltak/vannak hasonló kapcsolatban/házasságban"

Miért, ha találsz magadhoz hasonló utolsó kapcarongy sorstársat akkor egyből elfogadható lesz, hogy a férjed egy selejt? :D

2021. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

13 Sosem fogom fel, mi köze van ennek az évekhez? Ha valaki hatvan évesen válik, akkor már rá csak legyintesz??


Kérdező meg úgy látja, hogy ez rendben van, picit még piszkálja, párja meg lapít egy ideig.

És lehet sosem fog lelépni. Eddig sem tette. Hát többször volt viszonya, magyarán nem visz érzéseket a röpke dugásokba, így marha lenne feladni az otthoni kényelmet.

2021. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

14. Biztos fog :) Főleg itt a gyakorin. Tonnaszám vannak megcsalt nők, aki váltig állítják, hogy a férjük megváltozott és hogy a cafka szeretőt miattuk dobta, mert "rájött" hogy mit veszíthet. :) Igaz onnantól az életük csupa stressz és keserűség és non-stop ellenőrizgetés...


Na ők majd igazolják.. És persze megnyugtatják a kérdezőt, hogy azóta sem ment félre a férje :D

Én pedig megsúgom, hogy volt aki úgy csalta az asszonyt, hogy minden b. héten a főnöke eljárt előbb a melóhelyről szerdánként, amit otthon asszony nem tudott. és abban az órában. Kb. sosem bukott le.

2021. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak a férj selejt, hanem ez a nő is aki állandóan ezt kérdezgeti. Tudod mit?

Megérdemled. Mert hagyod. Legyetek továbbra is ilyen nagyon boldogok.

2021. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk bebukott a férj, aki nem az én férjem! 3 hétig bírtuk egymás nélkül. Otthon papucs, itt pedig jó szerető. Gáz, de a szex nagy úr.
2021. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 hogy bukott le,otthon nem sejtik,hogy még mindig tart?
2021. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#19 messenger üzenet alapján derült fény a dologra.

Persze ment az ajtó csapkodás, míg be nem látta a feleség, h túl kényelmes az élete ahhoz, h teljesen felrúgja.

Én a 4. szerető vagyok a sorban, vot ideje hozzászokni ehhez az elmúlt 20 évben.

2021. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!