Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már, hogy azért ábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azért ábrándultál ki a szeretődből, mert zavart, hogy otthon elhazudja a szerelmest?

Figyelt kérdés

Mindketten foglaltak vagyunk, két-két kisgyerekkel.

Lassan második éve leszünk együtt és engem egyre jobban zavar, amit csinál a feleségével.

Én sem vagyok szent, de a férjem pontosan tudja, hogy a mi kapcsolatunkat a gyerekek és anyagi függőség (közös vállalkozás, lakás, befeketetés stb) tart össze.

Még az elején úgy éreztem, hogy mindkettőnk részéről ez egy menekülés otthonról, de elég hamar jöttek az érzések. És biztos vagyok benne, hogy nem hazudik nekem, mert mindketten tudjuk, hogy nem lesz válás és hogy a másik hogy él otthon. Viszont eléggé irritál, hogy azt látom, a neje semmit sem tud és bár sejti , és még azt sem mondanám, hogy egy túl szerethető ember. Őket is a közös gyerekek tartják össze, és kb. napi szintűek a veszekedések.


Tudom bizonyára egyrészt az érzéseim miatt is zavar viszont főként azért, mert nem tudok olyan embert már sokáig őszintén szeretni, akinél látom, hogy így színészkedik. Mintha boldog lenne, pedig távolról sem az.



Lehet, hogy rossz ember mégis? Van itt olyan, aki ilyen helyzetben van, mint a szeretőm és rákényeszerül erre? Nem érzed rosszul magad emiatt?

Tudsz évekig hazudozni?


Legyen kedves az írjon, aki érintett ilyen témában, nem óhajtok erkölcsi vitát kezdeni


2021. ápr. 1. 19:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

Èn is második éve vagyok ilyenben, bár nem pont ilyen, mert én független vagyok, náluk pedig nyitott házasságnak indult, de közöttünk szinte azonnal kialakultak az érzelmek.

Meg nem játssza se otthon, se előttem, hogy boldog, de még próbálja tartani magát, hogy ez elviselhető neki, bár lassan belehal abba az életébe, ez zavar, mert ugyan sz@r lenne ennyi idő után szembenézni a tényekkel, de utána megkönnyebbülne a lelke, és apróbb célok kitűzèsével elindulhatnánk a megoldás felé.

Zavar a házas felek gyávasága, hogy azt hiszik, nincs megoldás, nincs választásuk.

2021. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
36%

Komolyan...ezek a női buta gondolkodások...


SZERETŐ vagy. Ő is SZERETŐ.


Ha annyira egyszerű vagy, hogy nem ismered a fogalmakat, és a szabályokat, akkor minek kezdesz játszani?

Ez olyan, mintha én leülnék pókerezni, miközben még nem is volt a kezemben soha kártya, de feldobnám tétnek a kocsimat.


Tudd, hogy hol a helyed! Ha nem megy, akkor szakíts, DE KUSSOLJ!!!

2021. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Zavar a házas felek gyávasága


Ez olyan, mintha az én gondolatom lett volna. Gyávaság, megalkuvás, színészkedés.

Előbb -utóbb szerintem pont arra fog a legnagyobb terhet rakni, aki megpróbálja még magával is elhitetni, hogy ez így működőképes



Viszont nálatok legalább nála is nyitott házasság van, de nálunk a neje nem sejt semmit. Mármint azt igen, hogy rossz a házasságuk, de egyébként mintha minden oké lenne.

2021. ápr. 1. 19:18
 4/45 A kérdező kommentje:

2. Nyilván kezelés alatt állsz :)

Látom nagyon kikészít ez a téma :)


Kussolj te, valószínűleg az életben ilyen csicska lehetsz ezzel az idegbetegséggel


Én dolgom, egyébiránt, hogy kussolok-e, eddig ezt tettem, de most, hogy szóltál, lehet borítok mindent :)

2021. ápr. 1. 19:21
 5/45 anonim ***** válasza:
60%

Te kérdező, ha annyira zavar, akkor minek cumizod már évek óta? Főleg, hogy neked is van kanod!

Ne tedd tönkre, te sem vagy szent...ráadásul...nem fosol, hogy elásat, ha tönkre vágod a házasságát?

2021. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hogy nálatok is azt hiszi a nő, hogy minden oké. Legfeljebb a nyilvánosság felé játssza meg.

Nálunk sem tudja a nő, hogy érzelmek vannak, mit csinálunk, mennyit beszélünk, mennyit találkozunk.

Ő sem boldog, de kifelé eljátssza. Viszont arról nincs fogalma, hogy 2-3 hetente 1 numera helyett egy szerelem alakult ki.

Én azt gondolom, hogyha az a sorsa az illetőnek, akkor úgyis rákényszerül, hogy változtasson. Vagy előbb vagy utóbb, vagy kisebb vagy nagyobb fájdalom árán, de változtatni kell.

2021. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

5. Ez a stílus kritikán aluli. Eszem ágában sincs tönkretenni, előző hasonló hozzászólónak írtam.

Nem vagyok szent, viszont én nem játszom, hogy boldog vagyok.

Eszemben sincs bekavarni, mivel egyrészt szeretem, másrészt, tudom miben vagyok. Egyszerűen csak zavar.

Ha nem sikerülne értelmezni, nem borítani akarok, hanem inkább befejezni, ha így folytatódik.


6/ Párod tudja , hogy viszonyod van ezek szerint?

2021. ápr. 1. 19:35
 8/45 anonim ***** válasza:
91%
Én független vagyok, nekem csak ő van, neki van felesége.
2021. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
19%

Szóval az zavar, hogy a szeretőd boldog?

Jesszus! :D

2021. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén akartam válaszolni, de sajnos, mivel így folyik a dikurzus.... ezután elengedtem a témát:


----Kussolj te, valószínűleg az életben ilyen csicska lehetsz ezzel az idegbetegséggel----


:(((


Mottó: Aki egy beszélgetésben háromszor nemet mond, az igent mond :)))

2021. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!