Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megnéztem a barátom üzeneteit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéztem a barátom üzeneteit...vajon megcsal?

Figyelt kérdés

Sziaztok!Belenéztem a párom üzenetibe és egy lánnyal akar képcserézni..(6éve vagyunk kapcsolatban)

Mit tegyek?Ha röktön mondom neki,hogy mit láttam akkor nyílván lebukok,hogy megnéztem az üzeneteit..Valaki segítsen



2021. ápr. 7. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Hogy csalhatott meg ha még nem is látta a másikat ?
2021. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ennyivel még nem. Fog be a szád, ülj és figyelj. Ennyit tudsz tenni.
2021. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Mivel kémkedsz utána elég valószínű, hogy előbb-utóbb ez fog történni. Mint egy önbeteljesítő jóslat.


Láthatóan a bizalom 0 környékén van köztetek.

2021. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A kép cserélgetés az már elég jó jel.. 6 éve vagytok együtt és nem ismered azt a lányt akinek ezt küldte, tehát nem közeli ismerőse, igen ez az aminek látszik !
2021. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Általában oka van, ha valaki megnézi a párja telefonját.

Érdekelne az ok.

Ez általában többet mond a helyzetről, mint maga az üzenet.

2021. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Én nem bírnám ki, szerintem számon kérném, hogy mégis mért ismerkedik nőkkel melletted? Az hogy lebuksz kisebb gáz, mint az, hogy ő meg csajozni akar.. szerintem legalábbis. De persze így oda a bizalom, szóval nem akarok rossz ötletet se adni, nem muszáj rám hallgatni..
2021. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Elég nyilvánvaló, hogy vajon miért is akar képet egy másik nőtől...
2021. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
A fene egye meg.
2021. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
"Elég nyilvánvaló, hogy vajon miért is akar képet egy másik nőtől..." Hát, ha az én barátnőm lenne képes leírni az, hogy "röktön", akkor én valószínűleg a másik lánytól először a helyesírásáról kérnék képeket...
2021. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván volt oka, hogy megnézze a telefont.

És kb igaz is.

Nehogymár úgy kellene tennie, mintha semmi nem történt volna.

A képcserés dolog az új kapcsolat építése.

2021. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!