Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki kvázi “akaratlanul “ lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kvázi “akaratlanul “ lett szerető akkor miért őt hibáztatják??

Figyelt kérdés

A pasi volt a hunyó, hogy szinglinek adta elő magát , kamu Facebook másik telefon és az anyja üresen álló lakásában hazudta hogy él.

Most mégis mindenki a nőre fúj.


2021. ápr. 15. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos én is jártam így. Neki menyasszonya volt, mellette sok szabaideje... több órát beszéltünk minden nap, majdnem minden nap együtt voltunk, nála aludtam, együtt buliztunk, stb. Valamiért mégis volt egy megérzésem, hogy valami nem stimmel, kicsit nyomozni kezdtem és hamar fény derült a dologra. Mondjuk ez már régen történt, kicsivel több, mint 10 éve, akkor nem volt még ennyire elterjedt a fb, fent volt ugyan de nem volt se képe se semmi kitéve, nyilván nem véletlenül. Mellé még társkeresőn is megtaláltam, aktív státuszban :D Ki tudja miket csinált még...
2021. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, éld a saját életed!
2021. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!