Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A páromnak a fiát orálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a fiát orálisan kielègitettem. De most meg zsarol mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 12:16
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
97%

Az általad leírt szituációban 3 lehetőséged van...

a) Szakítasz a pároddal, és amikor kérdezi az okát, akkor elmondod, hogy mi történt.

(Így nem csak te leszel hibáztatva.)

b) Egyszerűen csak elmondod az esetet a párodnak.

(Megkockáztatod a szakítást.)

c) Nem mondod el a dolgot a párodnak, viszont hátralevő életedben kényelmetlenül fogod magad érezni emiatt.

(Ha eddig még nem tette, akkor a párod fia sem fogja elmondani az esetet, mert tart a következményektől, viszont tőled meg egyre többet fog kérni a hallgatásért cserébe...)

2021. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
64%
Én elmondom mit tegyél, ha leszopsz.
2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Na ne viccelj "De ő is hibás mert egy szàl gatyában mászkàlt előttem." Egy érett nő nem fog egy alsógatyás pasitól felizgulni csak úgy, főleg nem egy majdnem gyerektől. Akkor stradon minden jó pasitól nedvesedsz vagy mi? Amúgy még ha rá is gerjedtél a döntés a Tiéd volt, ne hárítsd másra.
2021. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
33%
Ó, de jó harminchármas, hogy majdnem gyerekként hivatkozol a 22 éves férfira. Nő vagy? Annyira jó ilyet olvasni, a legtöbb ember szemében a 14 éves tinilány "szinte nő", szóval tényleg jó egy egy normális emberbe botlani néha:)
2021. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
22 éves felnőtt az nem gyerek kategória. Nem 16 éves ...Persze ettől még ugyanúgy hiba volt tudom.
2021. ápr. 16. 16:01
 36/54 anonim ***** válasza:
86%
Kacagni való, amúgy ha igaz ne foglalkozz vele, valószínű ő se menne az apjához, hogy heló mit tettem.
2021. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki, hogy oké, mondja el az apjának. Úgysem teszi meg, mert ez neki is gáz. De ha mégis, pofátlanul tagadd le. Elég hihetetlen a sztori, jó esélyed van rá, hogy nem hinné el a palid.
2021. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el a helyzetet fordítva - a férjed szúr hátba, a saját lányoddal.


Hogy éreznéd magad, ha ez csak évek múlva derül ki? Mert bizony egyszer ki fog.

2021. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
93%
Én sem hinném,h elmondja az apjának,aki vélhetőleg mindkettőtöket kidobna. Jogosan. Hallgass róla,és tagadj,ha mégis kitálal. Viszont fogadd meg,h soha,de soha...nem tudom elképzelni mennyi alkoholtól vesztetted el az agyad ennyire.
2021. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
55%
Had mondja el, úgy se fognak hinni neki
2021. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!