Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalókén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalóként (tehát nem a szingli félként) beleszeretett a szeretőbe, de nem meri elmondani?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel csak szex. Te vagy családos, de úgy érzed többet kezdesz érezni.

Van értelme elmondani? Vagy csak tönkretenném vele a viszonyt?

Volt aki felsült így?

Egyáltalán szokás az ilyen? Ő nem keres párkapcsolatot, de szerintem kedvel


2021. ápr. 24. 22:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme beszélni róla. Engem csak jól összezavart, a végén én is szerelmes lettem, fájó volt az elválás, évekig nem tudtam felejteni. Most is jobban szeretnék olyan férfit, mint ő.

Ha nem akarsz tőle semmi komolyat, akkor ne mondj semmit.

2021. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

De én úgy érzem, már érzek valamit. Nem szeretnék felsülni sem.

De úgy érzem egyik pillanatban, hogy legszivesebben csak hozzá mennék,utána meg lezárnám inkább, mert kezd így félelmetes lenni.

Lehet tényleg nem jó ötlet elmondani, nem tudom.

2021. ápr. 24. 22:23
 3/47 anonim ***** válasza:
58%
Te családos vagy, megbeszéltétek hogy csak szex. Nem keres párkapcsolatot. Persze hogy kedvel amúgy nem dugna meg. Ne képzelj ebbe túl sokat.
2021. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem képzelek bele túl sokat, nem is lehet. Pusztán érzésekről beszélünk, nem jövőről. Egyébiránt nem tudna megdugni, mivel én dugom őt
2021. ápr. 24. 22:34
 5/47 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy hogy ki, kit dug. Megállapodtatok valamiben.

Amúgy érezni fogod ha változik a helyzet, jobban bújik többet keres stb..

2021. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
71%
Ha szingli a szeretőd, ne mond el. Csak esetleg reménykedni kezd, de hiába.
2021. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Ő nem keres, én keresem. Eddig is volt ölelés.

Inkább tartok magamtól, hogy valóban ha pozitív is a visszajelzés, ezzel egy lavinát indítok el. Csak én foglalt félként nem mondhatom el senkinek, ezért is írok itt.


6/ Igen, szingli.

2021. ápr. 24. 22:48
 8/47 anonim ***** válasza:
71%
Engem így szivatott a pasi 3 évet.
2021. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
59%
Persze hogy neked is imponál egy független nő akivel csak szex miatt találkozol. Otthon meg kevés szex, hisztiző feleség, gyerekek. Óvatos légy, mert rendes kapcsolatban ez a nő is elvesztené a varázsát.
2021. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Tseppkoe ***** válasza:
68%
Ha tényleg csupán érzésekről beszélsz (itt) és nem a jövőről, akkor neki egy szót se, csak itt!
2021. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!