Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha szeretőm túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretőm túl sokat ad?

Figyelt kérdés

tudja hogy nem válhatok. de közben meg jól is esik hogy közelít.

elmondtam hogy nem lesz köztünk több, mégis jön, ölel, csókol.

persze visszaölelem meg visszacsókolom

nem tudom most hova tartunk így. nem szeretném megbántani, de úgy érzem ki is használom mert jól esik ha megölel és szeretve érzem magam.

de lehet hogy mert otthon nem ilyen a légkör és ez hiányzik.

ellentéte a nejemnek. kedves, figyelmes bújós.


én 38F ő 39N


2021. ápr. 26. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
megis mit csinaljon, ha szeretok vagytok? az oleles meg a csok hozzatartozik ehhez, plane a noknel. attol meg egyaltalan nem biztos, hogy tobbet is akar.
2021. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, csak furcsán érzem magam, mert félek, hogy így érzelmek lesznek. Nem szeretném úgy kihasználni, mert tudja mi lehet és mi nem. De közben érzem, hogy jól esik nekem is, finom, érzéki nő.
2021. ápr. 26. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az érzelmek, nem lehet parancsolni nekik 🤷‍♂️ tapasztalatból mondom. F
2021. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, de én nem akarom keverni őket. Próbálom helyén kezelni, de nyilván el sem lökhetem, de őszintén akkor úgy érzem, hogy miért akarnám. Ott jól esik, jól érzem magam. Utána érzem, hogy túllépünk egy határt.

Te hogy jártál 3?

2021. ápr. 26. 12:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válhatsz? Nem lenne jobb minden nap megkapni ezt a sok törődést, amit a szeretőd ad, ismét szerelmesnek lenni?
2021. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam hogy szerelmes lettem, vagyis mindketten azok lettünk 🤷‍♂️ de teljesen lényegtelen, mert abba kellett hagynunk, még mielőtt bukta lett volna a vége. Azóta is nagyon hiányzik. #3
2021. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok. Gondolom úgy van 6 is, mint én.

Nem tudom hogy mi ez.

Lehet, hogy csak keverem az érzéseket, mert régóta nem volt hozzám valaki így kedves.

De szerelmes nem lehetek, ez kb. most a luxus kategória

2021. ápr. 26. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Te próbáltál kedves lenni a feleségedhez???

A megcsalás aljasság ha a másikra fogod is.

Egyszerre két nőt versz át, mert te megteheted,s még sajnálod is magad.

Meg kell beszélni, vagy elválni.

2021. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Gondolod ha elvennéd a szeretőjét 10+ év után is ilyen lenne? Vagy olyan mint a feleséged?

Egy kapcsolatért tenni kell, nem félrelépni rögtön, bár igaz ez csak az intelligens emberek kiváltsága.

2021. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Szeretődet
2021. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!