Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jut ilyen eszembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut ilyen eszembe?

Figyelt kérdés
Egy barátomnál voltam, vele és a feleségével vacsoráztam. Ahogy hárman ültünk az asztalnál és beszélgettünk, arra gondoltam, hogy mi lenne a reakciójuk, ha odahajolnék és megcsókolnám a feleségét. Teljesen elborult ötlet, de egy pillanat alatt villant be és nagyon erős volt az érzés. Nem akarnék semmit tőle, nem kezdenék semmit a csajjal akkor se ha nem lenne senkije, de nem tudom miért jutott ilyen eszembe, kicsit meg is ijedtem magamtól.
2021. ápr. 26. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, ez még mindig jobb, mintha a felesége helyett a barátod lekapása fut át a fejeden:)
2021. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy élvezte volna 😁
2021. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is vannak ilyen random gondolataim, nem gáz.
2021. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!