Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek mikor /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek mikor / miből jöttetek rá, hogy a párotok nincs túl a szeretőn?

Figyelt kérdés
Ha megbocsájtottatok. Vannak jelei, amire lehet figyelni?
2021. ápr. 29. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
45%
Abból ,hogy higgadtan meg tudtuk beszélni. És tenni akart a kapcsolatért. Lett volna lehetősége elmenni ,úgy hogy nem semmizzük ki egymást.Véletlen sem akart borítani.
2021. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem. Én nem azt kérdeztem, hogy hogy oldottátok meg. Örülök neki, ha sikerült szívedből megbocsájtani. De én arra vagyok kíváncsi, hogy mire lehet figyelni ilyenkor.

Mert abból hogy tudtál rájönni, hogy nincs túl rajta, hogy nem akart borítani. Szerintem félreértettél valamit nagyon.

2021. ápr. 29. 21:40
 3/63 anonim ***** válasza:
88%

Ne arra figyelj, hogy mit mond. Kamuzni nagyon tudnak, meg megjátszani magukat.

Ha nem egy-két alkalmas botlás volt, hanem hosszabb viszony, az már sokat elárul. Ha meg nem ő vallotta be, hanem lebukott, valószínű csak kényszerből szakítottak. Ha nem bukik le, még mindig vígan átver téged. Ebben az esetben nagyon valószínű, hogy már érzelmek is voltak, így nagy eséllyel nincs túl rajta. Figyeld, biztos vannak jelek amiből kiderül, még mindig gondol rá.

2021. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
37%
Nem értettem félre semmit . Ha valaki nincs túl valakin ,akkor nem abba fektet energiát ,hogy azzal a nővel hozza helyre a dolgokat ,akivel eltávolodott .Ha annyira szerelmes a szeretőbe összecsomagolja a cuccait és viszlát. Vagy azon töri magát,hogy tudná csinálni tovább a hülyeségét ...és nem azon ,hogy akkor egyenesen elém áll,hogy ülj le ez és ez történt hibáztam.
2021. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
3 De mik a jelek?
2021. ápr. 29. 22:08
 6/63 A kérdező kommentje:

"hosszabb viszony" lebukott, valószínű csak kényszerből szakítottak"

Ezekből feltétlen kell következtetni érzésekre?

Ha nemet mond és viselkedik miből fogom látni, hogy hazudik.

2021. ápr. 29. 22:10
 7/63 A kérdező kommentje:
4 Igen, értem, de azért én számba veszem, hogy ha van egy közös múltunk, meg gyerek, talán hülyére is vehet ezzel a javítsuk meg dologgal
2021. ápr. 29. 22:11
 8/63 anonim ***** válasza:
24%
:) nem tudom máshogy leírni. Nekem ez a jel. Őszinteség minden olyan nélkül amit hallani akar ilyenkor egy nő. Választási lehetőség kínálása,hogy nem lebukott hanem elmondta.Amikor mehetne ha akarna ,de nem megy.Látod a megbánást a szemében. Amiket nem lehet megjátszani. Ilyesmik.
2021. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
Megcsalt ?Mi nyugtatna meg ?
2021. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

"Amikor mehetne ha akarna ,de nem megy.Látod a megbánást a szemében"


Ezek megvannak :)

2021. ápr. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!