Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem váltok és kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem váltok és kezdtek új kapcsolatba a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés

Ha már evidens, hogy köztetek van egy erős kémia, és otthon már fele ilyen vonzalom sincs?

Nem lenne jobb ?


2021. ápr. 30. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

KOMOLYAN!


Nem unod még ezt a rakás szeretős kérdést?


Úgysem foga elhagyni miattad.

2021. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

?

Szerintem menj csinálj valamit, mert ez durva, hogy beszólogatsz egy kérdésnél.

Engem senki se kell, hogy válasszon, keversz valakivel.

Mondjuk én nem követem az itteni kérdéseket.

Neked sem kéne, ha ennyire idegesít. Csak nem értem, akkor miért olvasod?

Nyilván valami fétis lesz ez nálad, ha így felhúzod magad :)

2021. ápr. 30. 15:45
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert szeretőt lehet váltogatni. Attól, hogy van kémia, még messze nem biztos, hozgy alkalmas a közös életre.
2021. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt szeretőm, de olyan volt már, hogy egy bizonyos másik lány ébresztett rá, hogy rossz a kapcsolatom. Ezért, abból kiléptem és az új lánnyal szexeltem.


Miért nem lett belőle kapcsolat? Mert nem volt hozzá kedvem, nem voltam belé szerelmes és kapcsolat terén nem is működtünk volna jól.

2021. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3 Jó, de akkor egyedül miért nem akarsz lenni? Most az a lényeg, hogy legyen valakid? Főleg ha már megtapasztaltad a nagyobb vonzalmat? Ne mondd már hogy te hetente váltogatod a szeretőidet..


4 Legalább te korrekten jártál el

2021. ápr. 30. 16:01
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
#5: Tényleg, korrekten. Viszont, sajnos most már nem csinálnék ilyet. Egyszerűen rájöttem, hogy inkább a saját életemmel foglalkozzam, mint másokéval. Szóval, már simán félrelépnék bárki mellett.
2021. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 Jaj. Kár
2021. ápr. 30. 16:05
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal bonyolultabb a dolog.

Más valakivel együtt élni, meg jól érezni magad!

Van akinek nem kapcsolódik össze a kettő, van akinek igen, de kell kiegészítés.

Van aki lépne, de nem tud, nem teheti, nem engedik, stb.

És még jó pár verzió...

2021. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert attól, hogy otthonról hiányzik a szex, amit a szeretőtől megkap, nem jelenti azt, hogy más ne működne otthon, ami a szeretővel igen. 8-assal egyetértek. Szerencse ha valakinél kapcsolódik a kettő és mindent megtalál egy emberben.
2021. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9 Igen? És te örömmel lennél egy ilyen kapcsolatban, mint megcsalt? Ha már ilyen érdekes dolgokkal egyetértesz. Szeretnél úgy élni, hogy a párod megtalált mindent egyben benned, csak "kell a kiegészítés" így mást is szemrebbenés nélkül megdug? Ráadásul ez az a típus aki még érzelmek nélkül is teszi. Hát akkor váljék egészségedre.
2021. ápr. 30. 16:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!