Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lesz ha van férjem, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha van férjem, de a szeretomtol esek teherbe?

Figyelt kérdés

A szeretőm kérhet apasági vizsgálatot, vagy el tudom hitetni mindkettővel, hogy a férjem az apja? Van bármi joga a szeretonek?

A kérdés csak elméleti.



2021. máj. 1. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyíték lesz, hogy hülye vagy! A szerető kérheti a bíróságot is, hogy megállapítsák az apaságot. Illenék védekezni minimum a szeretővel.
2021. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát na most ha egyértelműen a szeretőd lesz az apja, mert egy az egybe ugy néz ki, mint a szeretőd, vagy neki a szülei, vagy még valamelyik felmenőik, hát akkor szerintem a szeretőd egyértelműen biztosra tudná, hogy ő az apja. Vagy ha pl örököl valami olyan jellegzetességet, nem feltétlenül betegségre hajlamot, de pl nagyon olyan helyen van anyajegye, vagy nemtom, szal valami öröklött dolog, ami se a te családodban, de a férjednek nem volt, meg ilyen felmenőitek között, akkor az azért ez is árulkodó jel lehet. Vagy pl testi adottságok pl fizikum, hogy pl ugyanolyan jó lesz a sportban mint a szeretőd, ha ő az apja, meg ilyesmi. Vagy ha mint Adynak, eggyel több ujja van, vagy pl van ilyen, hogy egy családban generációk óta sok hegedűs van, akkor már a gyerekek is úgy születnek, hogy össze van nőve két ujjuk,mert ugye ez abból adódik, hogy úgy szokták fogni a vonót. Amúgy igen, bármelyikük kérhet apasági vizsgálatot szerintem, ha erős akár konkrétan megalapozott gyanúja merül fel, hogy ő lenne-e a gyereknek az apja. Szóval szerintem kérhetnek mind a ketten simán. Szóval szerintem simán rád erőltethetik, hogy tegyetek pontot ennek a végére, de én tehát nem értek hozzá, hogy erre milyen szabályozás van; pl lehet, hogy úgy lennének vele, hogy te is úgy vagy, hogy a gyermek a férjedé, meg a férjed is elfogadja őt a sajátjának, akkor nincs miről beszélni. Tehát én nem tudom egyébként, hogy hivatalosan ez milyen, én csak leírtam a tippjeimet, amik eszembe jutottak.
2021. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Ez nagyon gyakori manapsag. Ha egy ferfi olyan hulye hogy meghazasodik a 21. Szazadban akkor meg is erdemli ezt
2021. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Vércsoportnal is kiderulhet. Ha olyan a gyerek vércsoportja h az semmiképp nem lehet a férjed akkor elég gyorsan le lehet bukni.
2021. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Mindennapos eset, csinálj bátran hülyét magatokból, eggyel több, nem számít.
2021. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Kiderül,hogy egy olcsó nő vagy,a férjed meg egy balek ha elhiszi.
2021. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Kakukk!

És működik...:)

2021. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha férjed fehér,a szerető néger,akkor aggódhatsz.
2021. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Én már hallottam olyat,hogy egy fehér párnak sötétbarna bőrű gyereke született. Kiderült,hogy az egyik nagypapa volt afrikai, és a csaj nem csalta meg a csávóját.


Vagy például Afrikában is van egy csajszi, vöröshajú, fehérbőrű,ő attól lett híres, hogy ő így kilóg a sorból ott, és nem örökbefogadott gyermek, akit találtak, hanem genetikailag ilyen.


Meg még asszem, létezik olyan is, hogy egy ikerpár van, és egyik fehérbőrű, másik meg ilyan afrikai kinézetű. Mert kétpetéjűek, és egyik európai vonásokat hordoz magában, másik gyerek meg afrikai vonásokat.

2021. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Ebből nem jössz ki jól. Nem irigyellek, de valamilyen szinten megérdemelted, ezt gondolom te is érzed, ha van felelősségtudatod.


"elméleti kérdés" - hátpersze, mi más lenne.

2021. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!