Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindketten házasok vagyunk,ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten házasok vagyunk,ez így biztonságosabb szerintetek?Egyik félnél sincs már szex a kapcsolatban.Ti belemennétek,mert amúgy olyan “kémia”van köztünk hogy huhh...

Figyelt kérdés
Válás nem célszerű egyik helyen sem.

2021. máj. 5. 21:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Mindketten házasok vagyunk,ez így biztonságosabb szerintetek?"


Csatlakoznék több elöttem szóló véleményéhez. Ilyen szituációkban nincs olyan, hogy biztonság. Ez nem olyan, mint egy szimulációs program, amiben előre lejátszhatjuk, hogy mi lesz az adott esemény végkimenetele. Bármikor, bármelyőtöknél lehetnek nem kalkulált plusz érzelmek, függetlenül attól, hogy mindketten házasok vagytok.

2021. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

31 Ezt sokan egyszerűen nem értik.

Max megkérdezik mi lesz akkor, ha....

Hát honnan tudja bárki?

Egy-két ember úgy csinál, mintha valami programozható robot lenne és nem érti meg, hogy az érzéseit nem tudja befolyásolni


Egy érzelmileg elhanyagolt megcsaló még jobban ki van téve annak, hogy lesznek érzései. Jó szex plusz érzelmi feltöltődés.

2021. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#31-es vagyok #32-nek.


Igen, mert sokan meg vannak arról győződve, hogy az ő esetükben majd más lesz, ilyen elő sem fordulhat. Kétesélyes a történet, vagy igen, vagy nem. Sok tényezővel nem is kalkulálnak, mert csak menet közben szembesülnek vele.


Pedig a GYIK arra is jó, hogy mások történeteit, válaszait olvasva azokból tanuljunk. Ebben a témakörben történetéből márpedig itt nincs hiány.

2021. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Én is csúsztam már így bele. Volt többször szeretőm, mindig jól kezeltem, de így is mindig tudtam, hogy bármi előfordulhat. És még így felkészülten is csak néztem, mikor heteken belül kezdett több lenni.

Maradjunk annyiban csúnyán rbsztam

Egyébként úgysem lehet mással sem kivédeni. Mikor már ott állsz a küszöbén hát rohanhatsz, de minek :D

2021. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan azzal a "boldogság" szóval (#27)!

Ne vedd kp-nek előre tutira!

Miként már előttem is írták.

2021. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

...csak kicsit más szavakkal...

Vigyázz!

Lehet, hogy olyan lesz, de lehet, hogy nem!

Ne vedd előre 100%-nak

2021. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!