Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ex-szerető fotói?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-szerető fotói?

Figyelt kérdés

Mit tennél, ha rájönnél, hogy a párod megcsalt, amit megbocsájtottál (14 év házasság , két kicsi gyerek), de a látszólagos béke után a gépén az előzményekben megtalálnád az ex-szerető facebookos oldalát külön oldalakon a képeivel?

Tehát megtudnád, hogy még megnézi? És külön megnagyítva csak a kirívóbb képek (nem tudom mit csinál velük)


De nincs nyoma újabb kapcsolat felvételnek. Még friss a dolog, két hónapos. Tudom, hogy vonzalom volt közöttük, tehát nem tudom eldönteni, hogy hagyjam lecsengeni és adjak neki időt, vagy borítsak mindent.


Elképzelhető, hogy most őrlődik? Mert velünk most nagyon kedves és hozzám is bújik, van köztünk elég szex. Sőt, talán most jobban is vagyunk. De mindenképp normálisan élünk.

Nem értem miért kell neki plusz inger. Vagyis egy részem érti, csak miért pont még mindig az a nő.

Viszont adtam neki egy újabb esélyt, így nem szeretném azt sem, hogy kiderüljön csak még gondol rá, de próbálja elfelejteni.


Mi az okos lépés ilyenkor?


2021. máj. 10. 10:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem volt érzelem? Több hónapos kapcsolatban? Dehogy nem!!! Abba is hazudik,miért ne hazudna. Amíg csalt is hazudott.

Annyira értelmes,intelligens nő vagy,ebben miért vagy buta???

Csak lépj le,ha jót akarsz magatoknak.

Üdv: egy megcsalt feleség,aki volt annyira b@romarcú,hogy maradt.

2021. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!