Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmileg vonzodom a munkatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg vonzodom a munkatarsamhoz, és tudom hogy neki is tetszek. Párkapcsolatban vagyok és nem akarom megcsalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anno nagyon megkedveltem a munkatarsam aki 44 éves és nemrég vált el. Mar 1 éve kapcsolatban vagyok de most hogy megtudtam hogy a munkatarsam viszont kedvel, egyre többet fantazialok róla. Nem akarom megcsalni a párom de szívesen flortolok és beszélgetek a munkatarsammal. O sem akar közénk állni így biztos hogy nem lesz semmi köztünk.


Nem tudom hogy mit csináljak. Keruljem el és felejtsem el az egészet, vagy pajkos flortolos szórakozás bele fér? Mi számítana megcsalasnak pontosan? Mivel néha úgy érzem azzal is csalom hogy más iránt is vannak érzelmeim.

28 nő.


2021. jún. 9. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy esne, ha a barátod érzelmileg vonzódna és flörtölne a kolléganőjével? Nem csak testi, hanem érzelmi megcsalás is létezik, és sokak ezt kevésbé tudják megbocsátani. Nem beszélve arról, hogy az, hogy nem akarod most megcsalni a párod, az nem jelenti azt, hogy nem is fogod, ha közelebb engeded magadhoz.
2021. jún. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha már igy be tudott férkőzni valaki akkor az a kapcsolat jó eséllyel halott hidd el...
2021. jún. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Tapasztalatból mondom, h a munkahelyi vagy más helyen meglévő flörtölés, amíg csak flört, semmi káros hatása nincs. Egyrészt megerősíti az embert abban, hogy ő más számára is vonzó, ez mindeképp jól esik az embernek még akkor is, ha van párja, másrészt stresszoldásnak is jó.

Azért ne legyünk már álszentek, tegye fel a kezét az, aki kapcsolatban van és kifejezetten rosszul esik neki ha ellenkező nemű ember szimpatikusnak látja v kedveli.

nyilván más a helyzet, ha az illető tovább is lép, de ha mindenki tudja hol a határ, akkor kellemesen telik a munka is.

Sztem tartsd be a hátárt és maradjatok baráti kapcsolatban.

2021. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Elmondom neked hogy màr csalod. Érzelmileg. Rosszabb mint a fizikai.

Ha előbb van egy èrzelmi kötődés akkor abból viszony lesz.

Ha csak fizikai megcsalás akkor pár alkalom.

2021. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi a szarnak vagy kapcsolatban olyan emberrel, akihez nem is vonzódsz, akit nem is szeretsz?
2021. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Na a sok álszent mintaférj és -feleség. "Elmondom neked, hogy te már csalod, és érzelmileg, ami sokkal rosszabb!!!!!!4!4!4" Miért, mert megtetszett neki egy másik ember? Nem kavarnak, nem vallottak szerelmet egymásnak. Ezt a szitut, amiről a kérdező ír, még gyönyörűen el lehet folytani csírájában, ha akarja. Nyilván az itt válaszolók még soha nem vettek észre senkit a párjukon kívül.
2021. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

6. A kérdező leírásából teljesen az jön le, hogy a párjában nem szerelmes, a párjához nem vonzódik. Viszont ehhez a másik emberhez pedig vonzódik.


"Nyilván az itt válaszolók még soha nem vettek észre senkit a párjukon kívül."

Ennek mi köze van bármihez is? Itt most a kérdező jött ide kérdezni, róla van szó. Ez most olyan, mintha egy beszélgetésben a te hibáidra, problémáidra terelődne a szó, de mivel nem akarsz róla beszélni, ezért elkezded mondani a másiknak, hogy "De hát te is...".

2021. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6# nem, nem vettem észre mást a páromon kívül mivel vele nekem minden tökéletes. Ez mitől olyan elképzelhetetlen hogy nem álmodozom másról? Velem tuti nem keud senki flörtölni sem mert teljesen egyértelművé teszem hogy nem!
2021. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok

A pàrom a batàtom is egyben. A szex tökéletes. Mi a búbànatért vágynék másra. Mindent megkapok amire szükségem van.

2021. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szeretem es vonzodok a paromhoz!

A kapcsolatunk jo. Ez a szitu egyszeruen csak elo jott, mivel most tudtam meg hogy a kunkatarsam is kedvel akit nekem anno tetszett. Fizikalisan nem vonz a munkatarsam.

Es az erzelmek sem erosek, inkabb kivancsisag az egesz es a teny, hogy kedvelem/kedveltem.

2021. jún. 9. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!