Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti megbocsájtottátok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megbocsájtottátok és ha igen, megbántátok?

Figyelt kérdés

Ha kiderült, hogy a pasitok, akivel nem is olyan rég jártok, 6-7 hónapja, titkon más nőknek csapja a szelet, mondjuk volt prostik stb akikkel bepróbálkozik szexre, mit léptetek?

Szakítottatok, vagy nem?

És ha nem, megérte adni még egy esélyt ?



2021. jún. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Kuka
2021. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem bocsátom meg.Azonnal szakítok vele.
2021. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt ilyen! Ha prostikkal keresi a szexet eleve felejtős, és az is hogy másokat kerülget. Legyen eszed..
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Pont prostikkal? Huha nemi betegség a láthatáron.

De igyis úgyis kuka.

2021. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Jobb nem lesz..
2021. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem jártam még így, de repülne azonnal. Ha prostinak csapja a szelet, ha átlag nőnek. Legnagyobb rózsaszín ködben... Kéne lennie. Taka.
2021. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy exem, aki nagy szoknyavadász volt, kb csalta az összes barátnőjét, és engem is az aktuális csaja mellett fűzött.


Amikor szakított a párjával és hónapokig offolt mindenkit, csak hogy engem meghódítson, beadtam a derekam.


Amit el tudtam érni a kapcsolatunk alatt, hogy engem speciel nem csalt meg, de ez is csak azon múlt, hogy észrevettem, mint új játékszer lejárt a szavatosságom, már nem vagyok érdekes. Sosem álltattam magam azzal, hogy csodapina lennék, láttam amikor már képbe kerültek más lányok. A kérdés az volt, hogy beláttom, hogy ebben ennyi potenciál volt vagy hazudok még magunknak, hogy ez menthető. Ez utóbbi csak magamnak lett volna önigazolás, hogy mégis érek valamit, valamivel többet a többi lánynál, de ennyi.

Nem simogattam az egómat felesleges próbálkozással. Lezártuk a kapcsolatot konfliktus nélkül.

2021. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, de biztos szakítanék, ha egy ilyen kiderülne. Ha fél év után másoknál próbálkozik, akkor mi lenne később? Pont az elején kéne rózsaszín ködnek lennie, mikor más nő kb. nem is létezik. Ha már ennyi idő után megcsalt (de az is elég, ha csak aktívan próbálkozott megtenni csak a nők nem mentek bele), akkor az már jobb nem lesz. Lehet egy rövid időre igen, de utána úgyis vissza fog térni ahhoz, amilyen ő valójában.
2021. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kuka.
2021. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ő nem képes egyetlen valaki mellett elköteleződni, te meg csak egy pasit szeretnél, úgy tervezted az életet/d ,hogy csak ketten vagytok, akkor szakítás az opcionális szerintem. Én nem nyitott kapcsolatoznék. Mégcsak nem is kockáztatnám, hogy felmerül ennek az esélye, hogy ott vagyok én, és ő meg még mindig mások után szaladgál. Hát legyek má' én elég neki,ha hosszútávon tervezi, hosszútávban gondolkozik;mellettem tervez elköüteleződni, leélni az életét. !!! :)
2021. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!