Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet tettenérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tettenérni egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Aki nagyon körültekintően csalja meg a párját, nem udvarol a nőknek, tehát nem hiányzik otthonról programon kívül, hanem titkos dugópajtit tart, akivel elég ha egy órát találkozik... és mindig akkor mikor a barátnője épp a szüleihez megy, vagy fodrászhoz.

Tehát a barátnő órarendjéhez igazítja.

Nem smsezik, nem bújja a mobilt, az asztalon hagyja, nem kódolja

Csak találka előtt ír.

Nektek sikerült lebuktatni egy ilyen pasit, és ha igen, hogyan?



2021. jún. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérd meg a barátnőt, hogy találjon ki egy kamu programot, azt kövessétek inkognítóba a srácot. Nem nagy kunszt.
2021. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fodrászhoz, vagy szülőkhöz menni, hanem utána. Egyébként meg ha az ember tudja, az pont elég, nekem nem kellene bizonyíték.
2021. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nem keresgélnék bizonyítékot, nem utaznék tettenérésre. Megmondanám neki, hogy nem bízom benne, ezért részemről vége, szakítok. Ha ez neki nem indoklás, akkor sajnálom, birkózzon meg vele, nyugodtan tartson hülyének is, ha akar, nem érdekel.
2021. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A bizalom elvesztése már önmagában szakítóok. Nem kell se a párodat se magadat megalázó helyzetbe hozni.
2021. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertitek, ezt a megcsalo fiucska irta ki, hogy mi az amire meg figyelnie kene. Nem csak akkor szoktak szakitani az emberek, ha van bizonyitek, eleg a gyanu is.
2021. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez elég nagy hülyeség.


Szóval semmi alapja a dolognak, de te biztos vagy benne, hogy félre kúr

2021. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A közös használatú számítógép letöltések albumában meztelen fotókat találtam az egyik barátnőmről és aktfotókat ő róla amiket a csajnak küldött. Véletlen találtam, előtte nem gyanakodtam. Utána óvszereket találtam mindkét motoros bőrdzsekije zsebében. Ezután a szemetest minden nap átnéztem, amikor nem volt otthon, különös tekintettel a kidobott blokkokra, amin láttam, hogy borokat, új alsónadrágokat stb vásárol, pedig ő nem bort iszik. Az asztali gépről egyszer elfelejtett kilépni és láttam a leveleit, amiből kiderült, hogy a kapcsolat eleje óta folyamatosan megcsalt több huzamban. Aki megcsalja a másikat előbb vagy utóbb hibázni fog figyelmetlenségből, még a legkörültekintőbbek is, csak idő kérdése. Aki gyanakszik és résen van észre fogja ezt venni. Nekem évekig tagadta és mondogatta, hogy én vagyok paranoiás, hogy ismeretlen hajszálakat találtam a szőnyegen és a többi. Hiba volt bízni a szavában.

Menj utána, nézd meg hová megy.

2021. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!