Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem megcsal a párom. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a párom. Ez kivitelezhető ötlet?

Figyelt kérdés
A párom nagyon őrzi a telefonját és egyre többet járkál el, viszont egyre kedvesebb velem. Szerintem megcsal. A párnája alá teszi amikor alszik. Nem tudom megnézni a telefonját emiatt. Ha vennék egy Iphonet fölé tartva adatmásolással az összes üzenete, minden átmenne? Attól neki megmaradnának? Oké, pl a messengert átmásolja, de rendesen belépve úgy, hogy az én telefonomon is olvashatóak lennének az üzenetek? Nagyon beteg ötlet tudom, de nem jut más az eszembe. Nekem androidom van. Mennyi ideig tartana az átmásolás?
2021. jún. 25. 00:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Én elkérném a telefonjàt.

Ha hisztizne akkor megcsal. Ha ideadja akkor àtnézném.

De ennek a kapcsolatnak màr vége. Nem érdemes ilyenbe energiát feccolni.

2021. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megcsinálni, így nem lehet adatot másolni. Ha nem bízol benne, akkor mondd meg neki, felesleges nyomozni.
2021. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
#1: nem csalom meg a párom, de nem adnám oda a telefonom. Nonszensz. Ha nem bízol benne, minek vagy vele? És akkor is minek, ha nem tudjátok megbeszélni a dolgokat.
2021. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Így nem tudod atmasolni. Még szép hogy nem. Senki nem venné Iphonet, ha ez így működne.

Mellesleg bűncselekmény lenne.

2021. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Leülteted, a kezébe nyomsz egy pohár kólát és azt mondod: úgy érzem megcsalsz. Van alapja?


Egyszerűbb és tisztább, nem mellesleg nem törvénytelen.

2021. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, eltüntet a telefonon minden nyomot.
2021. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Adatot másolni csak úgy lehet, ha az adatátvitel másik pontján - azaz a párod telóján - azt jóváhagyják, ráadásul az adatletükrözéshez többlépcsős hitelesítés (megerősítés) kell.

Amúgy se játszd a Sherlockot, csináld azt amit az #5-ös mond, leültök és szépen megbeszélitek, úgyis látni fogod a reakcióin hogy mi az ábra. Ha szeret és alaptalan a gyanúd akkor mindent elkövet hogy "tisztázza" magát. Mielőbb rendezzétek ezt a dolgot, a bizalmatlanság egy méreg a kapcsolatban, ami ha sokáig fennmarad akkor a kapcsolat zátonyra fut ahogy van. Úgyhogy ne csak ezt beszéljétek meg, hanem úgy unblock beszéljétek ki magatokból a többi problémát is, pl. hogy szerinted kevesebbet foglalkozik veled. Fontos hogy NE számonkérj ennek során, hanem az érzéseidet mond el. S kérdezd meg azt is, hogy ő mindennel elégedett, boldog-e, hogy látja, neked mit kellene tenned a kapcsolat javítása érdekében. A dolgok csak kölcsönös erővel működnek, máshogy sehogy.

2021. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen kérd el a telefonját.


Ha odaadja, belenézned sem kell.


Ha nem, tudod a többit.

2021. jún. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha odaadja, attól még nem bitzos, hogy nem csalja meg, lehet törölni az üzeneteket.


De én nem ezt csinálnám. Leülnék vele beszélni, hogy miért mászkál egyedül, hova jár, mit csinál. Első körben nem vádlóan, csak szépen nyugodtan, beszélgetve. Ha felkapja a vizet, és visszatámad, ott vaj lehet a füle mögött, de még akkor sem biztos, hogy megcsal, lehetcsak nem akar beszélni az érzéseiről, hogy már nem szeret veled lenni stb. Bár a telefondugdosás az nálunk is akkor jött elő, amikor megcsalás volt.

De az tény, hogy ha elveszik a bizalom, azt nehéz lesz visszacsinálni. Ahhoz neki is bele kell tennie magát.

2021. jún. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg: miért vele? Aztán figyelj :)
2021. jún. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!