Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne, hogy a párodnak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a párodnak/házastársadnak szeretője van, aki szintén házas vagy párkapcsolatban él, felhívnád az ő párját, hogy tájékoztasd?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de feljött társaságban ez a téma, kíváncsi lennék mások véleményére is :)
2021. júl. 8. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Felhívnám, tudjon róla ő is
Nem hívnám fel
58 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez kicsinyes és stílustalan. Mindenki a saját háza táján sepregessen.
2021. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
mi értelme lenne, azon túl, hogy neki is árts - ezért nem tenném
2021. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Kettes, például, hogy megtudja, hogy egy szutyokkal él ő is, le tudja zárni, kereshessen igazi nőt, vagy férfit.
2021. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szólnék senki életébe bele. A sajátomat rendezném, mások azt csinálnak, amit akarnak, és úgy, ahogy akarják. Attól nekem semmivel nem lesz jobb, hogy nekik rosszabb. És tényleg kicsinyes dolog.
2021. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék, ha megtudnám (minél később derül ki, annál szarabb nekem is), bár nem tudom mennyire hinném el.
2021. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Akár még visszájára is fordulhat a dolog, téged kezd el hibáztatni, szóval NEM.
2021. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem,nem az én dolgom,úgysem hinne nekem
2021. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Én HIRTELEN FELINDULÁSBÓL lehet megtenném ha tudnám a számát. Ez van, ez vagyok én.
2021. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Csak ha van rá bizonyíték.
2021. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy hívnám, leszarom mi van mással. Amúgy is kizárt, hogy tudnám a számát.
2021. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!