Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ezeket a jeleket tapasztalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket a jeleket tapasztalom, valószínűleg megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

- egyre többet túlórázik (munkájából kifolyólag szokott, de nem ennyit)

- néha hétvégén is dolgozik (ez is egyre gyakoribb)

- a telefonját mostanában többször nyomkodja

- egy dohánybolti vásárlás ami eddig 5 perc volt, most félórába is beletelik

- sokszor alszik a nappaliban (azzal az indokkal, hogy forgolódik, és engem nem akar felébreszteni)

- szex egyre ritkább, ha kezdeményezek, elutasít fáradtságra hivatkozva

- távolságtartóbb viselkedés, minden rossz, minden sz*r amit csinálok


Azt érzem, hogy van valakije. Tudom, valószínűleg rá kell kérdeznem, nincs más út, a telefonjába nem akarok benézni, szerintem szívrohamot kapnék, ha ott találnék valami részleteset, inkább tőle hallanám. Amúgy sem tudom a kódját. 18 éve vagyunk együtt, van egy lányunk is.


2021. júl. 12. 14:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű
2021. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is ezt gondolom :(
2021. júl. 12. 14:10
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez számomra id erre utalna. Kérdezz rá telibe, kertelés nélkül.
2021. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogja bevallani. Tagadni fogja és el kezd törölni mindent a telefonból hogy még véletlenül se tudd meg az igazat. Javaslom előbb nézz bele titokban a telefonjába , ami olyan fotózd le a tiedébe bizonyiték gyanánt, ne szólj semmit, és úgy kérdezz rá. Tagadni fogja, de te addigra már tudsz mindent és tudni fogod, hogy nem megbízható, és minden szemrebbenés nélkül bármikor bármiben belehazudik a szemedbe. Aztán jöhet a szembesítés bizonyítékokkal. Onnantól kezdve már nem fog tudni hazudni benne és nyugodtan kiadhatod a szűrét. Persze jönni fog a hazugságokkal, hogy így szeret úgy szeret és hogy ti vagytok a legfontosabb a világon neki, de azt már ne hidd el, mert csak nem akarja a biztos kényelmet otthagyni és még a szeretőjét se hagyja el mellette.


Egyébként a női megérzések sosem csalnak!


Ne hallgass olyanra hogy undorító és sunyi dolog belenézni a telefonba mert nem tartozik rád etcetc... Dehogy is nem, mivel te a felesége vagy így jogodban áll megtudni az igazat hogy kivel is osztod meg az életed!

2021. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezz rá, hogy boldog e veled? Esetleg gondolkozott e már a különutakon?

18 év alatt azért még lehet unni a másikat...

2021. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem tudok belenézni a telefonjába, nem tudom a kódját, a laptopon is külön fiókja van külön jelszóval. Megpróbálok rákérdezni... iszonyatosan félek a választól, de tudnom kell, hogy mi a helyzet :( Próbálok egyelőre nem gondolni olyan kérdésekre, hogy hogyan zajlik majd a válás, mi lesz a gyerekkel... egyfolytában agyalok :(
2021. júl. 12. 14:26
 7/45 anonim ***** válasza:
65%

Ha fellángolás részéről, az el is fog múlni, ahogy minden magas hőfokú érzelem csillapodik, de kinek van ezt ereje és méltósága kivárni ugye.

Nem tudom, hogy ilyen esetben melyik a járhatóbb út, válni vagy megvárni amíg visszatalál a családjához, erre is arra is látok példákat a környezetemben és minél idősebb vagyok, annál bizonytalanabb.

2021. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
ha nincs senkije, akkor se túl jó a helyzet (eltávolodás, elhidegülés, menekülés otthonról ezerrel)
2021. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezz rá és mondd neki, hogy mutassa meg a telefonját ott azonnal. Legyél következetes. Ha nemet mond akkor tudod..
2021. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
8%
És HA, ESTELEG, igen? 18 év után nem mindegy már? Vagy most akarsz válni? Anyagilag megteheted? Lenne hol laknod? A lányodnak lenne mit zabálnia?
2021. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!